Margaret Atwood'un MaddAddam üçlemesi de dizi olma yolunda

Margaret Atwood'un MaddAddam üçlemesi de dizi olma yolunda

Margaret Atwood'un MaddAddam serisi de dizi olma yolunda. Paramount Television ve Anonymous Content uyarlama haklarını satın aldılar.

Atwood'un serisi üç kitaptan oluşuyor ve sırasıyla Oryx and Crake (2003), The Year of the Flood (2009) ve MaddAddam (2013) yayınlandı. İlk iki kitap "Antilop ve Flurya" ile "Tufan Zamanı" isimleriyle ülkemizde de yayınlandı. Üçlemede tüm dünyayı etkileyen bir felaket sonrası geride kalan insanların değişen düzende hayatta kalma mücadelesi anlatılıyor. Dizide yapımcı olarak Rock Paper Scissors Entertainment de yer alacak.

Ünlü yazarın distopik eserlerinden The Handmaid's Tale (Damızlık Kızın Öyküsü) ilk sezonuyla Hulu'da ekrana gelmiş ve oldukça başarılı olmuştu. Dizinin ikinci sezonu da nisan ayında ekranda olacak. Ayrıca bir diğer online yayın platformu Netflix de Atwood'un Alias Grace hikayesini mini dizi olarak ekrana getirdi.

Paramount TV ve Anonymous Content, George Clooney'in yeni dizisi Catch-22, Netflix'ten 13 Reasons Why ve Emma Stone and Jonah Hill'li Maniac dizilerinde de iş birliği yapıyorlar


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER