Damien Chazelle ve Apple'dan yeni bir dizi geliyor

Damien Chazelle ve Apple'dan yeni bir dizi geliyor

Apple dizi onaylarına kesintisiz devam ediyor. Şirketin son onayı La La Land'in Oscar ödüllü yönetmeni Damien Chazelle'den gelecek.

Projenin detayları paylaşılmadı ama Chazelle bütün bölümleri yazacak ve yönetecek. Dizide Chazelle'le birlikte Jordan Horowitz (La La Land, Counterpart) ve Fred Berger (La La Land) de yapımcı olarak yer alacaklar. Netflix'in Ozark ve House of Cards dizilerini hazırlayan MRC şirketi de projenin yapımcıları arasında.

Damien Chazelle Netflix'te yayınlanacak The Eddy isimli diziyi de hazırlıyor. Ünlü yönetmen dizinin iki bölümünü yönetecek ve yapımcılık yapacak. Fransa'da çekilecek müzikal temelli dizinin senaryosu Jack Thorne'a ait. Chazelle'in başrollerinde Ryan Gosling ve Claire Foy'u bulunduran yeni filmi First Man'in çekimleri ise devam ediyor.

Apple daha önce Amazing Stories uyarlaması, Reese Witherspoon ve Jennifer Aniston'lı yeni bir dizi, Octavia Spencer'lı Are you Sleeping, Kristen Wiig'li yeni komedi, Ronald Moore'dan uzay draması, Steven Knight'tan See isimli dizilere de onay verdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER