Kanatsız Kuşlar ile Fazilet Hanım ve Kızları dizilerinin yurt dışı satışları devam ediyor!

Kanatsız Kuşlar ile Fazilet Hanım ve Kızları dizilerinin yurt dışı satışları devam ediyor!
Türkiye’nin önde gelen televizyon içerik distribütörü Inter Medya, Miami’de gerçekleştirilen Natpe fuarının ikinci gününde yeni satışlarını duyurdu; Inter Medya’nın kataloğunda yer alan, Avşar Film’in yapımcısı olduğu ve Star TV’de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta Porto Riko, Paraguay, Kolombiya ve ABD’ye (İspanyolca dilde) satıldı. Böylelikle dizinin satıldığı ülke sayısı 49’a yükseldi. 

Çok kısa süre önce uluslararası lansmanı yapılan ve ATV’de yayınlanmakta olan Koliba Film dizisi Kanatsız Kuşlar’ın da bu hafta Porto Riko, Paraguay, Kolombiya ve ABD’ye (İspanyolca dilde) satışları gerçekleştirildi. Firma, yine Koliba Film’in yapımcısı olduğu Fatih Harbiye dizisinin de ABD satışı duyurdu. Fatih Harbiye daha önce Şili ve 6 Orta Amerika ülkesine satılmış ve 45 ülkede izleyicilere ulaşmıştı. 

Bugüne kadar en yüksek yurt dışı satış hasılatı elde etmiş popüler diziler Kara Para Aşk ve Kara Sevda’nın da satışını gerçekleştiren Inter Medya’nın Latin Amerika Bölge Satış Sorumlusu Beatriz Cea Okan, gelişmelerle ilgili memnuniyet duyduklarını, kataloglarında yer alan dizilerinin uluslararası satış potansiyeline ilk günden beri çok inandıklarını ve satışların büyük hızla devam edeceğini öngördüklerini söyledi. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER