HBO'nun yeni draması Succession'ın ilk tanıtımı yayınlandı

HBO'nun yeni draması Succession'ın ilk tanıtımı yayınlandı
Duyurusunu şubat ayında yaptığımız yeni HBO draması Succession'ın ilk tanıtımı yayınlandı. Will Ferrell ile Adam McKay'in yapımcılığını üstlendiği dizinin seznu 10 bölüm sürecek ve haziran ayı içerisinde başlayacak.

Dizi, Roy isimli dünya geneline yayılmış Amerikan bir medya ailesi üzerine kurulu ve 21. yüzyılda güç sahibi olmak, aile saadakati ve uluslarası iş gibi konular da işlenecek. Jesse Armstrong'un yürütücülüğü ve yazarlığını üstlendiği yapımda, yönetmenliği Adam McKay yaptı. Succession'ın başrollerinde ise Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin ve Sarah Snook bulunuyor.

Cox, ailenin kontrole ettiği uluslarası medya şirketinin başındaki sert ve güçlü Logan Roy'u canlandırıyor. Strong, ailenin şirkette çalışan ve görünürdeki şirket varisi olan en büyük oğlunu oynayacak. Culkin, şirkette çalışmayan ama kurulda olan, eğlenceyi seven açıksözlü oğlan Kendal'ı oynuyor. Son olarak Snook ise şirkette çalışmasa da kurulda olan, politikada kariyer yapmaya çalışan ailenin tek kızı Shiv'i canlandırıyor.

Dizinin kadrosunda Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Hiam Abbas, Alan Ruck, Rob Yang, Parker Sawvers ve Peter Friedman gibi isimler de bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER