HBO'dan yeni bir dizi geliyor: Succession

HBO'dan yeni bir dizi geliyor: Succession

HBO, Will Ferrell ile Adam McKay'in yapımcılığını üstlendiği Succession isimli politik drama dizisine onay verdiğini açıkladı.

Sezonu 10 bölüm sürecek olan dizi, Roy isimli dünya geneline yayılmış Amerikan bir medya ailesi üzerine kurulu. Dizide 21. yüzyılda güç sahibi olmak, aile saadakati ve uluslarası iş gibi konular da işlenecek.

Jesse Armstrong'un yürütücülüğü ve yazarlığını üstleneceği yapımda, yönetmenliği Adam McKay yapacak. Succession'ın başrollerinde ise Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin ve Sarah Snook bulunuyor.

Cox, ailenin kontrole ettiği uluslarası medya şirketinin başındaki sert ve güçlü Logan Roy'u canlandıracak. Strong, ailenin şirkette çalışan ve görünürdeki şirket varisi olan en büyük oğlunu oynayacak. Culkin, şirkette çalışmayan ama kurulda olan, eğlenceyi seven açıksözlü oğlan Kendal'ı oynayacak. Son olarak Snook ise şirkette çalışmasa da kurulda olan, politikada kariyer yapmaya çalışan ailenin tek kızı Shiv'i canlandıracak.

Dizinin kadrosunda Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Hiam Abbas, Alan Ruck, Rob Yang, Parker Sawvers ve Peter Friedman gibi isimler de bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER