Pınar Altuğ Atacan, Fox Türkiye ekranlarına geri dönüyor!

Pınar Altuğ Atacan, Fox Türkiye ekranlarına geri dönüyor!
Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan, “Sizi Böyle Alalım” adlı programla 8 Ocak Pazartesi günü FOX izleyicisiyle buluşacak.

SOFRALARDAKİ EN İYİ YEMEĞİN ARTIK MASRAFLI OLMASINA GEREK YOK!

Pınar Altuğ Atacan, “Sizi Böyle Alalım”da birbirinden renkli ve maharetli konuklarıyla keyifli sohbetler eşliğinde hesaplı, pratik, sağlıklı ve aynı zamanda besleyici tatları seyircinin beğenisine sunacak.

Yemek programlarıyla ödüllere layık görülen, “Pınar’ın Yemek Günlüğü” ve “Pınar’ın Mutfağından” adlı başarılı yemek kitaplarının yazarı Pınar Altuğ Atacan, sihirli dokunuşlarıyla, tadı damağınızda kalacak, birbirinden eşsiz lezzetleri ve keyifli sohbetleri hafta içi her gün ekrana taşıyacak.

8 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10.00’da ekrana gelecek programın ilk konuğu başarılı sanatçı İrem Derici oldu. Pınar Altuğ Atacan ve İrem Derici keyifli sohbet eşliğinde hesaplı, pratik, sağlıklı ve aynı zamanda besleyici, tadı damağınızda kalacak lezzetleri seyircinin beğenisine sunacak. Atacan; Divriği pilavı, ekşili pırasa ve pancarlı kek pişirerek mutfakta hünerlerini sergilerken, milyonları kendine hayran bırakan başarılı şarkıcı İrem Derici kendine hakim olamayıp, mikrofon yerine kağıt havlu ile stüdyoda canlı performans sergiledi.

Güzel sunucu Pınar Altuğ Atacan,Sizi Böyle Alalım” programıyla 8 Ocak tarihinden itibaren hafta içi her gün saat 10.00’da FOX’ta.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER