Narcos'un 4. sezonunda başroller değişiyor

Narcos'un 4. sezonunda başroller değişiyor
Narcos dördüncü sezonu öncesi kadro değişikliğine gitti. Dizinin yeni başrollerinin Michael Peña (Ant-Man) ve Diego Luna (Rogue One: A Star Wars Story) olacağı açıklandı.

İlk üç sezonda dizide başrol oyuncusu olarak yer alan Pedro Pascal, Javier Peña karakterini canlandırmış ve karakteri ilk iki sezonda Pablo Escobar'ın üçüncü sezonda Cali Karteli'nin peşine düşmüştü. Aktörün yeni sezonda yer alıp almayacağı belli değil ama artık başrol olarak yer almayacak.

Narcos'un yeni sezonunun çekimleri Meksika'da yapılıyor.Hikayesi de Meksika'da geçecek olan sezonda bu sefer Guadalajara Karteli anlatılacak. Yeni sezon gelecek yıl içerisinde başlayacak. Netflix, yeni sezondan ilk tanıtım fragmanını yayınlayarak başrolleri duyurmuş oldu. İki yeni oyuncunun karakterleri hakkında şimdilik bilgi verilmiş değil.

Michael Peña Hakkında

Michael Peña farklı alanlardaki çalışmaları ve ödüllü yönetmenlerle ortaya çıkardığı etkileyici performanslarıyla artık bir Hollywood yıldızı haline geldi. Peña özellikle Paul Haggis’in kışkırtıcı, Oscar ödüllü “Crash” filminde Don Cheadle, Matt Dillon ve Terrence Howard ile ortaya koyduğu performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Çilingir Daniel rolündeki performansıyla pek çok ödüle de adaylığını koymayı başardı ve Screen Actors Guild ve Broadcast Film Critics Association tarafından verilen oyunculuk ödülünün sahibi oldu. 2013’te David O. Russell’in Altın Küre’yle birlikte Screen Actors Guild ve Broadcast Film Critics’ten ödül kazanan Düzenbaz (American Hustle) filminde sahnedeydi. Film ayrıca BAFTA Ödülleri ve Akademi Ödülleri’nde de aday gösterildi.

Peña, 2014 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanan ve Diego Luna’nın İngilizce olarak yönetmenlik yaptığı ilk eseri Cesar Chavez’de Birleşik Çiftlik İşçileri Sendikasını kuran vatandaşlık hakları lideri rolünde yer aldı. 2015 yılında, Paul Rudd ve Michael Douglas ile birlikte rol aldığı soygun filmi "Ant Man" ve Matt Damon ve Jessica Chastain’le birlikte rol aldığı "The Martian" filmleri 500 milyon doları aştı. Toronto Film Festivali'nde prömiyeri gerçekleşen "The Martian", National Board of Review tarafından En İyi Film seçilerek Altın Küre'ye layık görüldü. Film aynı zamanda 2016 yılında Oscar'a aday gösterildi. Peña, son olarak Marvel’in 2018 yazında gösterime girecek “Ant Man and The Wasp” yapımını tamamladı. Ünlü oyuncunun önümüzdeki dönemde yer alacağı yapımlar arasında Horse Soldiers ve A Wrinkle in Time bulunuyor.

Diego Luna Hakkında

Diego Luna dünya çapında izleyici karşısına ilk kez Gael Garcia Bernal ile birlikte rol aldığı ve Alfonso Cuaron'un yönetmenliğini üstlendiği ödüllü Y Tu Mama Tambien filminde çıktı. Felicity Jones ile birlikte bir gişe filmi olan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ve Sony tarafından yeniden çekilen Flatliners filmlerinde rol aldı. Luna önümüzdeki günlerde Woody Allen yönetmeliğinde New York’ta çekilen A Rainy Day ve Berlin, I Love You filmlerinde yer alacak.

Diego Luna’nın İngilizce olarak yönetmenlik yaptığı ilk eseri Cesar Chavez, 2014 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandı. Filmde Michael Peña, America Ferrera, Rosario Dawson ve de John Malkovich rol aldı. Danny Glover ve Maya Rudolph’ün rol aldıkları önceki yönetmenlik denemesi Mr. Pig filminin ilk gösterimi 2016 Sundance Film Festivali’nin sonunda gerçekleşti. Bu filmlerin yapımcılığını Luna’nın 2005 yılında ortakları Gael Garcia Bernal ve Pablo Cruz ile birlikte kurduğu şirket Canana üstlendi. Latin Amerika film ve televizyon endüstrisinin öncülerinden bir olan şirket, aynı zamanda Birleşmiş Devletler’de de operasyonlarını arttırarak Latin Amerikan hikâyeleri üzerine odaklandı. Canana, Latin Amerika’yı başka bir bakış açısı ile uluslararası kitlelere sunabilen yeni yeteneklere destek oluyor. Luna, aynı zamanda da Los Angeles bazlı içerik şirketi olan Gloria’nın da ortaklarından biridir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER