Jaime Murray The Originals'ın 5. sezonuna dahil oldu

Jaime Murray The Originals'ın 5. sezonuna dahil oldu

Jaime Murray, Once Upon a Time'dan The Originals'a transfer oldu. Oyuncu dizinin final sezonu özelliğini taşıyan beşinci sezonuna katıldı.

Murray'in Antoinette isimli vampir karakteri ilk kez üçüncü bölümde görünecek. Hatta bölüm dizinin başrolü Joseph Morgan tarafından yönetildi. Geçtiğimiz sezon sonunda Mikaelson kardeşler mecburen birbirlerinden uzak yerlere savrulmuşlar, üstelik Elijah'ın hafızası silinmişti. Antoinette de yeni hayatında Elijah'ın karşısına çıkacak. Özgür ruhlu ve flört etmeyi seven karakterin acı dolu geçmişinden kalma karanlık sırları da bulunuyor.

Murray'in kariyerinde Defiance, Warehouse 13, Ringer, Spartacus: Gods of the Arena ve Dexter gibi diziler bulunuyor. Beşinci sezonun yeni oyuncuları arasında Haley'in yeni hayatına dahil olan İrlandalı şef Declan rolünde Torrance Coombs (Reign) ve Caroline ile Alaric'in okulunda eğitime başlayan Hope'un hayatına okuldaki gizemli bir olaydan sonra dahil olan Roman rolünde Jedidiah Goodacre (Descendants) da bulunuyor.

Ayrıca Candice King de The Vampire Diaries'deki karakteri Caroline'ı dizide birden fazla bölümde canlandıracak. Dizinin final sezonu gelecek yıl içerisinde başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER