Kaçak veda mı ediyor?

Kaçak veda mı ediyor?
Süreç Film'in Atv için hazırladığı dizi Kaçak ekrana veda mı ediyor? Geçen sezon finalinde diziye iki oyuncu transfer edilmiş ama reytinglerindeki gözle görülür azalma durdurulamamıştı. Haluk Bilginer ve Yağmur Tanrısevsin destekli kadronun anlattığı hikaye listede her gün kan kaybetmeye devam etti.

Yeni yılın son günlerinde Haluk Bilginer'in diziden ayrıldığı duyulmuştu. Haluk Bilginer'in Shameless uyarlamasından başrol oynamak için görüşmeler yaptığı da duyulmuştu. 9 Ocak Cuma günü, oyuncu Berk Hakman Atv'nin resmi Facebook sayfası üzerinden düzenlediği etkinliğe katıldı ve dizinin hayranlarıyla online bir söyleşi yaptı. İşte o söyleşide de dizinin hikayesinin bittiğini ve yakında final yapacağını açıkladığı duyuldu.

Biz de, Facebook üzerinden düzenlenen etkinliğin notlarını incelediğimizde Hakman'ın, "Dizinin finalinde Ertan mı, Serhat mı ölecek?" sorusuna verdiği, "bilmem göreceğiz" cevabından sonra gelen "Kaçak yakın zamanda bitmez değil mi" sorusuna, "bitiyor yakın zaman içinde.." cevabını verdiğini gördük. Yapımcı firmadan ve yayıncı kanaldan henüz konu ile ilgili kesin bilgi gelmedi ancak MedyaTava'nın duyurduğuna göre dizi 52. bölümde final yapıyor.

Hakman hayranlardan gelen soruları cevaplıyor
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER