‘’Bir Dakika Bizi Dinler Misiniz?’’

‘’Bir Dakika Bizi Dinler Misiniz?’’
Soğuk kış günlerinde sokakta yaşayan hayvanlara dikkat çekmek için Kral Pop Radyo’nun başlattığı ‘’Bir Dakika Bizi Dinler Misiniz?’’ isimli sosyal sorumluluk kampanyası hızla yayılıyor.
 
kralmuzik.com.tr adresinde yayınlanan ‘’Bir Dakika Bizi Dinler Misiniz?’’ başlıklı yardım kampanyasına sosyal medya üzerinden yoğun ilgi gösteriliyor. Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan Mustafa Ceceli, Bengü, Murat Boz, Demet Akalın, İrem Derici, Ziynet Sali, Soner Sarıkabadayı, Ömür Gedik, Yonca Evcimik, Serdar Ortaç, Burcu Güneş,  Seda Sayan ve Erdem Kınay gibi birçok ünlü isim kampanyaya destek verdi.
 
Çığ gibi büyüyen kampanyaya destek veren isimlerden Ajda Pekkan, Kral Grubu Genel Koordinatörü Mehmet Akbay’ın Kral FM’deki radyo programına canlı telefon bağlantısıyla katılarak kampanyı desteklediğini belirtti ve halkımızın bu konuda hassas davranmasını rica etti.
 
Usta tiyatrocu Müjdat Gezen ve Yonca Evcimik de Kral Pop Radyo’nun başlattığı sosyal sorumluluk kampanyasına destek veren isimler arasındaydı. Kalamış’ta Kral Pop Radyo ile bir araya gelen Müjdat Gezen ve Yonca Evcimik, sokakta yaşayan hayvanlar için yapılabilecekleri anlattı. Sokaktaki yaşamın kış şartlarıyla birlikte iyice zorlaştığını, ufak desteklerle sokakta yaşamak zorunda olan hayvanların hayatlarının kurtarabileceğini söyledi.
 
Siz de; camın veya kapının önüne atacağınız  birkaç dilim ekmek kırıntısı, bir tas donmamış su ve kapının önüne koyacağınız bir karton kutuyla minicik kedilerin, kuşların  ve yavru köpeklerin kurtarıcısı olabilirsiniz. Kampanyaya destek vermek ve paylaşmak için kralmuzik.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER