The Walking Dead'in ve Fear the Walking Dead'in ortak karakteri belli oldu

The Walking Dead'in ve Fear the Walking Dead'in ortak karakteri belli oldu
Ekranın popüler zombi draması The Walking Dead ve uzantısı Fear the Walking Dead'in uzun süredir beklenen çakışmasımım gelecek yıl içinde gerçekleşeceği haberini ekim ayında duyurmuştuk. Sezonu devam eden The Walking Dead'in gece yayınlanan bölümünün ardından ekrana gelen Talking Dead isimli programda evrenlerin ortak karakter açıklandı: Morgan Jones.

Lennie James, The Walking Dead'den sekizinci sezon sonunda ayrılarak uzantı dizinin dördüncü sezonunda yer alacak. Hatta Fear TWD'in yeni sezonunun çekimleri bugün içerisinde Austin, Texas'ta başlıyor. TWD'nin çekimleri ise geçtiğimiz hafta Atlanta'da sona erdi. James, programda yaptığı açıklamada ana diziden ve kadrodan ayrılmanın kötü olduğunu ama yeni bir mekan ve karakterler için sabırsızlandığını belirtti.

Morgan karakteri The Walking Dead'in ilk bölümünde yer aldıktan uzun bir süre sonra diziye geri dönmüştü. Karakterin Fear the Walking Dead'e katılmak için ana diziden nasıl ayrılacağı şimdilik belli değil. Ana dizinin yapımcısı Scott Gimple, Morgan diğer diziye geçecek olsa bile ana dizideki hikayesinde halen eksiklikler olduğunu ekledi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER