Daniel Radcliffe'in yeni dizisinin ikinci başrolü belli oldu

Daniel Radcliffe'in yeni dizisinin ikinci başrolü belli oldu
Harry Potter film serisi sayesinde dünyaca tanınan aktör Daniel Radcliffe'in yeni bir diziyle televizyona geldiği haberini mayıs ayında vermiştik. Daha önce Owen Wilson'ın başrolde eşlik edeceği oyuncuya Wilson'ın ağustos sonunda projeden ayrılması yüzünden yeni birisi aranmaya başlanmıştı.

Sezonu yedi bölüm sürecek olan dizinin ismi Miracle Workers ve antoloji özelliğinde bir komedi dizisi olacak. Dizinin başrollerini de Radcliffe ile birlikte Steve Buscemi üstlenecek. Dizinin yapımcılığını Saturday Night Live'ın patronu Lorne Michaels üstleniyor.

2018 yılında TBS kanalında yayınlanacak olan Miracle Workers'ın ilk sezonu, cennette kurulu bir işyeri komedisi olacak. Radcliffe de dua eden insanlardan sorumlu düşük rütbeli bir meleği oynayacak. Buscemi ise favori hobileriyle ilgilenmeyi tercih eden Tanrı'yı canlandıracak. Craig bugüne kadarki en imkansız görünümlü mucizeyi gerçekleştirmek zorunda kalır.

Boardwalk Empire dizisiyle bilinen Steve Buscemi'nin kariyerinde zaman zaman konuk olduğu bazı diziler de bulunuyor. Aktör son olarak Amazon ve Channel 4 ortaklığıyla hazırlanan Electric Dreams dizisine konuk olmuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER