Chris Pine'ın yeni dizisi One Day She’ll Darken'ın kadrosu genişliyor

Chris Pine'ın yeni dizisi One Day She’ll Darken'ın kadrosu genişliyor
Wonder Woman'da birlikte çalışma fırsatı yakalayan Chris Pine ve Patty Jenkins'in yeni bir dizi için bir araya geldiği haberini temmuz ayında vermiştik. Prodüksiyon çalışmaları başlayan One Day She’ll Darken'ın kadrosu genişlemeye başladı.

Fauna Hodel'in otobiyografisinden esinlenilen yeni dizinin hikayesi 1949'da geçecek. Ergen annesi tarafından Nevada'daki bir kumarhanenin tuvaletinde çalışan siyahi bir görevliye bırakılan Fauna, geçmişini araştırmaya başlayınca pek çok sır da ortaya çıkmaya başlayacak. Araştırması onu Hollywood'un kötü şöhretli jinekoloğu Dr. George Hodel'e götürecek.

Hodel 1947'de Black Dahlia cinayeti olarak bilinen Elizabeth Short'un öldürülmesinin şüphelilerinden birisi olmuştur. Dr. Hodel’in hikayesini açığa çıkardıktan sonra adı kirletilen gazeteci Jay Singletary’i ise Chris Pine canlandıracak. Kadroya yeni katılan sekiz isimse şöyle: India Eisley (Fauna Hodel), Jefferson Mays (George Hodel), Yul Vazquez (Billis), Justin Cornwell (Terrence Shye), Dylan Smith (Sepp), Jay Paulson (Ohls), Golden Brooks (Jimmy Lee) ve Leland Orse (Peter Sullivan).

TNT kanalının onay verdiği projenin sezonu altı bölüm sürecek. Patty Jenkins ilk bölümü yönetecek. Yazar olan eşi Sam Sheridan senaryoyu yazarken, Michael Sugar ise yapımcı olarak üçlüye destek verecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER