Mr. Mercedes dizisi ikinci sezon onayı aldı!

Mr. Mercedes dizisi ikinci sezon onayı aldı!
Stephen King'in dizi uyarlaması olarak ekrana gelen romanı Mr. Mercedes'in ikinci sezon onayı aldığı açıklandı. Sezonu on bölüm süren dizi AT&T'ye bağlı Audience Network'te 9 Ağustos'ta başlamıştı ve dün yayınlanan bölümüyle sezon finali yaptı.

İkinci sezonun prodüksiyonu şubat ayında başlayacak ve gelecek yıl bir ara ekrana gelecek. İkinci sezonda ilki gibi 10 bölüm sürecek. İlk sezonunda King'in üçleme olarak yazdığı serinin ilk kitabına yoğunlaşan dizinin ikinci sezonunda ikinci kitaba yoğunlaşması bekleniyor.

Son olarak Big Little Lies ile izleyici karşısına çıkan senarist David E. Kelley'in uyarladığı dizinin başrolünde Brendan Gleeson ve Harry Treadaway yer alıyor. Ayrıca kadrosunda Mary-Louise Parker, Scott Lawrence, Ann Cusack ve Holland Taylor gibi isimler de bulunuyor. Stephen King'in 2014'te raflarda yerini alan kitabı Mr. Meercedes, psikolojik olarak dengesiz bir seri katil ve emekli bir dedektifin arasındaki mücadele üzerine.

Dedektif Bill Hodges görev zamanında Brady Hartsfield'i yakalamayı bir türlü başaramamıştır, şimdilerde emeklidir ama Brady'den korkunç mailler ve mektuplar almaya başlıyor. Brady tekrardan harekete geçmeden önce kendisini durdurmayı denemesi için onu teşvik ederken, emekli dedektif de katili adalete teslim edebilmek için tehlikeli bir maceranın içine atılıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER