Gilmore Girls'ün yapımcıları Amazon anlaşmasını yeniledi

Gilmore Girls'ün yapımcıları Amazon anlaşmasını yeniledi
Gilmore Girls dizisinin yapımcıları Amy Sherman-Palladino ve Daniel Palladino, online yayın platformu Amazon'la olan anlaşmalarını yeniledi. İkili birden fazla yıla dayanan bir anlaşma imzaladılar ve yeni projelerini Amazon Studios için hazırlamaya devam edecekler.

Platformdan daha önce ikilinin hazırladığı ve yıl bitmeden ekrana gelmesi beklenen The Marvelous Mrs. Maisel isimli yeni bir komedi-dramaya iki sezonluk onay çıkmıştı. Amazon Studios'un yöneticilerinden Joe Lewis anlaşmanın ardından "Amy ve Dan mükemmeller -yarattıklar her şeyin arkasında harika bir vizyon var. Ayrıca eğlenceli ve zeki insanlar. The Marvelous Mrs. Maisel'ın iki sezonu konusunda ve onlarla daha fazla çalışabileceğimiz konusunda heyecanlıyız." yorumunda bulundu.

Rachel Brosnahan, Michael Zegen ve Alex Borstein'in başrolünde olduğu The Marvelous Mrs. Maisel, 1958'in Manhattan’ında geçiyor ve Miriam isimli bir kadına dayanıyor. Mükemmel koca, çocuklar ve Yukarı Doğu Yaka’da bir daire gibi istediği pek çok şeye sahip olan Midge, bilmediği bir yeteneğini keşfeder: Stand-up komedyenliği. O da hayatı tepetaklak olduktan sonra bu yeteneğinin üstüne gitmeye başlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER