Game of Thrones'un 5. uzantı projesini dizinin senaristi hazırlayacak

Game of Thrones'un 5.  uzantı projesini dizinin senaristi hazırlayacak
Game of Thrones’un sona ermesinin ardından ekrana gelmesi için hazırlanan potansiyel uzantı projelerine bir yenisi katıldı.

Birkaç ay önce dört farklı senaristin dört uzantı proje hazırlamaya başlayacağı haberi gelmişti. Entertainment Weekly’nin özel haberine göre beşinci projeyi Game of Thrones’un senaristlerinden Bryan Cogman hazırlayacak.

Hatta projede George R.R. Martin’le birlikte çalışacak. Yazar daha önce bloğunda beşinci bir uzantı proje olduğu hakkında ipuçları vermiş ancak kimin yazacağı veya detayları hakkında bilgi vermemişti. İlk sezondan beri Game of Thrones'ta olan Cogman’ın hazırlayacağı uzantının onay alma ihtimalinin daha fazla olduğu düşünülüyor. HBO daha önce muhtemel projelerin hepsinin değil içlerinden devam etmeye değer olanlarının onay alacağını belirtmişti. Ancak diğerlerinde gibi Cogman’ın hazırlayacağı hakkında da detaylı bilgi verilmedi.

Dizinin yürütücüleri David Benioff ve Dan Weiss ise ana diziden sonra uzantılra dahil olmama kararıalıp HBO için yeni bir dizi hazırlama kararı almışlardı. George R.R. Martin açıklamalarına göre Robert’ın İsyanı ve Dunk & Egg hikayeleri muhtemel uzantılarda yer almayacak. açıklamıştı. Projeler geçmişte geçecek ve ana kadro oyuncuları uzantılarda yer almayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER