Elçin Sangu ve Barış Arduç'un rol aldığı filmin senaristi Buğra Gülsoy

Elçin Sangu ve Barış Arduç'un rol aldığı filmin senaristi Buğra Gülsoy
-- ÖZEL HABER--

Geçtiğimiz haftalarda sete çıkan ve başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun paylaştığı; kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Öktem gibi güçlü oyuncuların da yer aldığı sinema filmi hakkında ilk bilgiler yayınlanmaya başlamıştı. Yapımını NuLook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın üstlendiği filmin yönetmeni ise ekrandan tanıdığımız bir isim olan Şenol Sönmez olarak açıklanmıştı. Ancak filmin senaryosunu kimin yazdığı hakkında resmi bir bilgiye ulaşamamıştık.

Duyumlarımıza göre 10 Kasım'da vizyona çıkması beklenen filmin senaryosunu ise oyuncu Buğra Gülsoy kaleme aldı. Atv'de yayınlanan Unutulmaz dizisindeki rolüyle ekran seyircisinin radarına giren, Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol alan ve aynı zamanda dört kısa filmi olan Buğra Gülsoy'un bu ikinci uzun metraj senaryosu olacak. Gülsoy daha önce de BKM’yle Mars’ı alarak Türk sinema sektörüne giren Güney Koreli CJ Entertainment ortaklığında çekilen ‘Acı Tatlı Ekşi’nin uyarlama senaryosunu kaleme almıştı.

Çekimleri İstanbul’un farklı noktalarında ve Heybeliada’da 5 hafta sürede gerçekleştirilecek olan filmhikayesi ve dev prodüksiyonuyla yılın en iddialı romantik komedi filmleri arasında yerini almaya hazırlanıyor. Asıl sevginin, mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Yanımda Kal’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

Gelişmeleri bildireceğiz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER