Starz kanalından yeni bir dizi geliyor: Vida

Starz kanalından yeni bir dizi geliyor: Vida
Geçtiğimiz senenin başında özellikle Latin izleyicileri hedef alan üç dizi projesi hazırlamaya başladığını açıklayan Starz kanalı bunlardan birisine dizi onayı verdiğini duyurdu.

Vida isimli dizinin başrollerinde Veronica Osorio (The Carmichael Show, Girlboss) ile Melissa Barrera (Club de Cuervos) yer alacak ve proje yarım saatlik drama dizisi olarak ekrana gelecek. Dizide Los Angeles'ın doğu kısmından iki birbirine hiç benzemeyen ve anlaşamayan Meksikalı-Amerikan kız kardeşin hikayesi anlatılıyor.

Şartlar kardeşlerin eski mahallelerine dönmelerine neden oluyor ve burada annelerinin kimliğiyle ilgili şok edici bir gerçekle yüzleşiyorlar. Osorio dizide Emma isimli, Barrera da Lyn isimli bir karakteri oynayacak. Vida, Richard Villegas Jr.'ın kısa hikayesinden esinlenerek hazırlanacak.

Tanya Saracho'nun (How to Get Away With Murder, Looking, Girls) hazırlayacağı dizinin pilotunu Alonso Ruizpalacios (Gueros, Verde) yönetecek. Proje daha önce Doğu L.A.'da kendilerine miras kalan yerde şarap barı açmayı hedefleyen Hernandez kız kardeşlerin hikayesi üzerine kurulacaktı.

Starz kanalı son dönemde Power ve Survivor's Remorse ile siyah kitlenin, Outlander ve The White Queen gibi yapımlarla da kadın izleyicinin ilgisini kendisine çekmiş durumda.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER