Chelsea Cain’in One Kick kitabı dizi oluyor: Gone

Chelsea Cain’in One Kick kitabı dizi oluyor: Gone

Chelsea Cain'in 2014 yılında raflarda yerini alan kitabı One Kick dizi oluyor.

Proje haberinin birkaç ay öncesinde geldiği dizinin kadrosu da genişlemeye başladı. Matt Lopez'in yaratıcılığını üstlendiği dizinin kadrosunda Leven Rambin, Chris Noth, Danny Pino ve Andy Mientus gibi isimler yer alıyor. Ortak prodüksiyon olan Gone dizisini Amerika'dan NBCUniversal International Studios, Almanya'da RTL ve Fransa'dan TF1 birlikte hazırlıyor.

Ancak sezonunun 12 bölüm sürmesi planlanan dizinin Amerika'da NBCUniversal'ın hangi kanalında yayınlanacağı henüz belli değil.

One Kick kitabı Kit Lannigan (Rambin) ve Frank Booth (Noth) isimli iki adamın hikayesini anlatıyor. Kit ünlü bir çocuk kaçırma olayından kurtulmuştur, Frank ise onu kurturan FBI ajanıdır. Tekrar kurban olmamaya kararlı olan "Kick" lakaplı Kit, kendisini ateşli silahlara ve savunma sanatlarına adar. Günün birinde de kaçırma olaylarında ve kayıp davalarında çalışan özel bir ekibe katılması için Frank'ten teklif alır. Dizinin her bölümü birer davaya odaklanacak.

Mientus dizide ekipte hacker olarak çalışan James'i canlandıracak. Gay olduğu için ailesi tarafından evden atılan karakter zamanında kaçırılmış ve o da Frank tarafından kurtulmuş. Pino ise John Bishop isimli ekibin istihbarattan sorumlu üyesini oynayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER