Kevin Costner, Yellowstone dizisinin kadrosuna katıldı

Kevin Costner, Yellowstone dizisinin kadrosuna katıldı
İki Oscar ödüllü ünlü oyuncu Kevin Costner, yeni bir diziyle televizyona geliyor.

Oyuncu, ocak ayında ismi Paramount Network olarak değişecek Spike kanalının yeni dizisi Yellowstone'un kadrosuna katıldı. Dizinin senaryosunu ve yapımcılığını Hell Or High Water ve Sicario filmleriyle tanınan, Oscar adaylığı da bulunan Taylor Sheridan üstleniyor. Costner da projede The Weinstein Company ile birlike yapımcı olarak yer alacak.

Yellowstone'un çekimlerine sonbaharda başlanması ve 10 bölümlük sezonun 2018 yazında yayına girmesi planlanıyor. Kevin Costner televizyonda son olarak beş yıl önce yayınlanan Hatfield & McCoys isimli mini diziyle yer almıştı ve dizideki rolüyle Emmy, Altın Küre ve SAG adaylığı kazanmıştı.

Yellowstone'da ise Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı oynayacak. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER