ABC kanalından gelecek sezona altı yeni dizi geliyor

ABC kanalından gelecek sezona altı yeni dizi geliyor
Birçok dizisi için onay-iptal kararı duyuran ABC, aynı zamanda gelecek sezon yayınlayacağı dizilerden altısını da açıkladı: The Good Doctor, The Gospel of Kevin, The Mayor, The Crossing, For the People ve ismi şimdilik belli olmayan bir komedi dizisi.

* The Good Doctor: Proje haberini şubat ayında paylaştığımız dizi kanaldan onay aldı. Başrolünde Bates Motel ile tanınan Freddie Highmore bulunuyor

Dizi, Dr. Shaun Murphy isimli Savant sendromu bulunan genç bir doktor üzerine kurulu. Shaun prestijli bir hastanenin pediatri bölümünde çalışmaya başlıyor. Ama soru şu ki, insanlarla bağ kurma problemi olan birisi onların hayatını kurtarabilir mi? Diziden kısa bir teaser video da geldi.


* The Gospel of Kevin: Başrolünde Jason Ritter'ın olduğu dramedide dünyayı kurtarmak için kutsal bir varlık tarafından ziyaret edilerek görevlendirilen Kevin'ın başından geçenler anlatılacak. Dizinin kadrosunda Kevin'in kız kardeşi Amy rolünde JoAnna Garcia Swisher (Once Upon a Time) de bulunuyor.

* The Mayor: Brandon Micheal Hall'un başrolünde olduğu dizi, tanıtım amaçlı belediye başkanlığına adaylığını koyan ama seçilen genç bir rapçinin sonrasında yaşadıklarını anlatacak. Dizinin kadrosunda Yvette Nicole Brown (Community) ve Lea Michele (Glee) de yer alıyor.

* The Crossing: Başrolünde Steve Zahn (Modern Family) ve Natalie Martinez'in (APB) olduğu dizi bir zamanda yolculuk hikayesi. Gelecekteki bazı savaş mültecileri barınacak yer bulmak için günümüz Amerika'sına geliyorlar. Dizidenkısa bir teaser da geldi.


* For the People: Grey's Anatomy, Scandal ve How to Get Away with Murder'ın arkasındaki Shonda Rhimes'ın şirketi Shondaland'ten yeni bir drama daha geliyor.

Dizinin başrolünde Britne Oldford ve Lyndon Smith yer alacaklar ve kişisel hayatlarıyla çok meşgul olan genç avukatların bir yandan da önemli bazı federal davaları üstlenmeleri anlatılacak.

* İsimsiz komedi: Eski adı Start-Up olan dizinin başrolünde Zach Braff bulunuyor. Oyuncu, kendi işini kurmak için işini bırakan bir eş ve babayı oynayacak. Kadroda Tiya Sircar ve Michael Imperioli da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER