Modern Family, ABC'den iki sezonluk onay aldı

Modern Family, ABC'den iki sezonluk onay aldı
ABC'nin bol Emmy ödüllü komedisi Modern Family, geleceğini garantiye aldı.

Kanalın en çok izlenen komedisi olan yapımın dokuzuncu ve onuncu sezon onayı aldığı açıklandı. Dizinin gelecek sezonlarının her biri 22 bölümden oluşacak. Modern Family'nin yayındaki sekizinci sezonunu bitirmesine bir bölüm kalmış durumda.

Modern Family oyuncularının bu sezonla birlikte anlaşmaları bitmişti ve oyuncular bir süredir görüşmelerini sürdürüyorlardı. Hatta şubatta sezonun çekimlerini tamamlayan ekip dizinin geleceği belli olmadan çekimleri bitirmişlerdi.

Yapılan açıklamaya göre dizide yetişkin karakterleri canlandıran Sofia Vergara (Gloria), Julie Bowen (Claire), Ty Burrell (Phil), Eric Stonestreet (Cameron), Jessie Tyler Ferguson (Mitchell) ve Ed O’Neill (Jay), bölüm başı 350,000$ ve elde edilen kardan bir miktar pay alacaklar.

Ayrıca genç kadro oyuncuları Rico Rodriguez (Manny), Nolan Gould (Luke), Sarah Hyland (Haley) ve Ariel Winter (Alex) da bölümlük ücretlerine uygun bir miktarda zam alarak sözleşmelerini imzaladılar.

Modern Family'nin yaratıcısı Steve Levitan, bir süre önce dizinin 10. sezonu görmesini istediğini belirtmişti. ABC iki sezonluk onayın ardından kanalın uzun ömürlü komedilerinden, başrolünde Tim Allen'ın bulunduğu Last Man Standing'i iptal ettiğini de açıkladı. Dizi, yıllardır cuma günleri yayınlanıyordu ve altıncı sezonuyla ekrana gelmekteydi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER