Bates Motel'in yıldızı Freddy Highmore'ın yeni dizi projesi belli oldu

Bates Motel'in yıldızı Freddy Highmore'ın yeni dizi projesi belli oldu

Hali hazırda final sezonu yayını devam eden Bates Motel dizisinde başrolde yer alan Freddy Highmore'un yeni dizi projesi belli oldu.

Oyuncu, ABC kanalı için hazırlanan medikal drama dizisi The Good Doctor'un kadrosuna dahil oldu. Kanaldan pilot bölümü onayı alan proje, aynı isimli Kore dizisinden uyarlama. House'un yaratıcısı David Shore'un senaristliğini yaptığı dizinin yapımcılığını ise Daniel Dae Kim, Sebastian Lee, David Kim ve Erin Gunn üstleniyor.

The Good Doctor, Dr. Shaun Murphy isimli Savant sendromu bulunan genç bir doktor üzerine kurulu. Shaun prestijli bir hastanenin pediatri bölümünde çalışmaya başlıyor. Ama soru şu ki, insanlarla bağ kurma problemi olan birisi onların hayatını kurtarabilir mi?

Highmore da dizide genç ve genellikle tuhaf olan bu genç doktoru canlandıracak. Sorunlu bir çocukluğu atlatıp doktor olan Shaun, San Jose St. Bonaventure Hospital'da çalışmaya başlayınca iyi arkadaşı ve işe alınması konusunda destekçisi olan Dr. Ira Glassman ile de yan yana gelmiş oluyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER