ABC kanalından altı dizisine onay, altı dizisine de iptal kararı çıktı

ABC kanalından altı dizisine onay, altı dizisine de iptal kararı çıktı
Amerika'da devam eden onay ve iptal haberleri furyasında ABC kanalı da gelecek sezon için kararını vermeye başladı. Dün gece açıklanan kararların altından kanalın altı dizisi için yeni sezon onayı kararı çıkarken altı dizi ise iptal edilerek yayın hayatının sonuna geldi. Buna göre kanalın onay verdiği diziler şu şekilde:

American Housewife, Black-ish, Designated Survivor, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D., Once Upon a Time, The Goldbergs

ABC daha önce de Grey's Anatomy, How to Get Away with Murder, Modern Family, The Middle ve Scandal dizilerine onay verdiğini açıklamıştı. Scandal son sezonu için onay alırken The Goldbergs ise çift sezon onayı alarak şimdiden beşinci ve altıncı sezonlarını garantiledi.

Ayrıca Emma'yı canlandıran Jennifer Morrison'un Once Upon a Time'dan ayrılma kararı almasının ardından kreatif gidişat nedeniyle Zelena karakterinin diziye geri dönmeyeceği de açıklandı. Snow ve Charming ikilisinin de dönmesi beklenmezken Mr. Gold, Hook ve Regina karakterleri gelecek sezonda yer almaya devam edecekler. Once Upon a Time'ın sezon finalinde büyük bir zaman atlaması yapması da bekleniyor.

Kanalın iptal kararı verdiği altı dizi ise şöyle:

American Crime, Dr. Ken , Imaginary Mary, Secrets and Lies, The Catch , The Real O'Neals

Kanaldan daha önce de Conviction, Last Man Standing, Notorious ve Time After Time için kötü haberler gelmişti. ABC, henüz Fresh Off the Boat, Speechless ve Quantico dizileri için bir karar vermedi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER