Netflix, ilk Türk dizisi için O3 Medya ile anlaştı

Netflix, ilk Türk dizisi için O3 Medya ile anlaştı
11 Mayıs gecesi, İstanbul Grand Pera'da bir davet düzenleyen Netflix, söz verdiği gibi bir Türk ortak yapımına imza attığını açıkladı. Çok sayıda oyuncu, digital basın, blogger'ın katıldığı davette sahneye çıkan Netflix EMAA Pr Direktörü Jai Dattani, davetlilere hoşgeldiniz dedikten sonra Netflix'in globalde ve Türkiye pazarına dair fikirlerini kısaca özetledi ve konuşmasını, "Verdiğimiz sözü tutuyoruz ve ilk Türk ortak yapımı için harekete geçtiğimizi sizlere duyuruyoruz" diyerek bitirdi. Daha sonra konuşmayı devralan Netflix,  Turkey and Europe Publicity Manager olan Melisa Eyiakkan ise ilk Türk ortak yapımı için O3 Medya ile anlaşmaya vardıklarını açıklayarak, Onur Güvenatam'ı sahneye davet etti.

Büyük bir gizlilik içinde yürütülen ve imzaya varan görüşmelerin ne tür bir projeyi içerdiğine dair detayları ilerleyen zamanlarda duyuracaklarını açıklayan Jai Dattani bu anlaşmadan oldukça memnun olduğunu da belirtti.

O3 Medya, Kanal D'de yayınlanan dönem draması Vatanım Sensin ve Star Tv'de yayınlanan İstanbullu Gelin dizilerinin yapımcısı..

Gelişmeleri bildireceğiz..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER