Kara Sevda'da Leyla ve Ayhan muradına erdi!

Kara Sevda'da Leyla ve Ayhan muradına erdi!
Ay Yapım imzalı ‘Kara Sevda’nın dün akşam ekranlara gelen bölümüne Kemal ve Nihan’ın şahitliğinde gerçekleşen Ayhan ve Leyla’nın düğün sahnesi damgasını vurdu. Kemal ve Nihan, hayalini kurdukları mutlu aile tablosu içinde bu düğünle bir araya geldi.
 
Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde Kemal ve Nihan’ın şahitliğinde Ayhan ve Leyla dünya evine girdi. ‘Kara Sevda’da ilk kez mutlu bir çift evlenerek aşkın her engele karşı galip geleceğini gözler önüne serdi. Kemal ve Nihan’ın, mutlu bir aile olarak katıldıkları düğünde Kemal’in ailesi ile Nihan arasındaki buzlar da eridi. Kemal’in annesi ile babasının, torunları Deniz’le olan mutlu anları, Nihan’ın Soydere olacağı günlerin habercisi niteliğindeydi. Renkli anlara sahne olan Ayhan ve Leyla’nın düğünü için ekran başındakiler sosyal medya mecraları Twitter ve Instagram’da çok sayıda yorum paylaştı.
 
İşte, Ayhan ve Leyla’nın unutulmaz düğün sahnesi:

 
Mercan veda etti!
 
Kemal’e olan hislerine ket vuramayan Mercan, zor bir kararın eşiğine geldi. Nihan’ın bu durumun farkına varması iki kadını karşı karşıya getirirken, Mercan’ın Kemal’e olan hislerini bilen Emir de Mercan’ı köşeye sıkıştırmaya çalıştı. Ozan cinayetinin çözülmesi ve iki Kozcuoğlu’nun suçlarının ortaya çıkmasını sağlayan Mercan, her şeyi geride bırakarak uzaklara gitme kararı aldı.
 
İşte, Mercan’ın vedası:

 
Emir ve annesinin duygu yüklü yüzleşmesi
 
Yıllarca annesinin uyanmasını bekleyen Emir, Kemal’in en büyük zaferinin kazanmasında annesi Müjgan’ın rolü olduğunu öğrendi. Yıllarca çocuklarından ayrı kalmasına sebep olan kişinin Emir’in babası Galip olduğunu ve çocuklarının karanlık yüzünü bildiğini söyleyen Müjgan ile oğlu Emir arasındaki yüzleşme, duygusal anlara sahne oldu.
 
İşte, Emir ve annesinin büyük yüzleşmesi:

 
Kemal ve Nihan’ın mutluluklarına adım adım yaklaştığı ‘Kara Sevda’nın yeni bölümü 17 Mayıs Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekranlara gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER