Digiturk’ten çocuklara 23 Nisan armağanı; çocuk kanalları tüm üyelere açık!

Digiturk’ten çocuklara 23 Nisan armağanı; çocuk kanalları tüm üyelere açık!
Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, her yaş grubundan izleyicilerine en iyi içeriği sunmaya devam ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda hem cumartesi hem pazar birbirinden eğlenceli filmler, Digiturk kanallarında miniklere unutulmaz bir bayram vadediyor. Digiturk, bu önemli bayram vesilesiyle hafta sonu boyunca tüm çocuk kanallarını tüm üyelerinin kullanımına açıyor.

En iyi ve en güçlü yapımların adresi Digiturk, küçük takipçilerini sevindirecek bir 23 Nisan seçkisiyle bu anlamlı günü unutulmaz bir hafta sonu şölenine çeviriyor. Ayrıca 21-23 Nisan tarihlerinde tüm Çocuk Paketi kanalları tüm Digiturk üyeleri tarafından izlenebilecek

Aile boyu eğlencenin adresi beIN MOVIES FAMILY kanalında birbirinden özel animasyonlar, çocukların bayram coşkusunu zirveye taşıyacak. Disney’in en sevilen animasyonlarından “Cesur” (Brave), “Rapunzel” (Tangled) ve son yılların en beğenilen animasyon filmlerinden “Savva Küçük Savaşçı” 23 Nisan hafta sonunda beIN MOVIES FAMILY ekranında olacak. Bu özel hafta sonunda ayrıca “Oyuncak Hikayesi 3” (Toy Story 3), “Ratatuy” (Rataouille), “Doraemon”, “İnanılmaz Aile” (The Incredibles), “Arabalar” (Cars), “Kuzular Kurtlara Karşı” (Sheep & Wolves) izlenebilir.

Digiturk’te en yeni yapımları izleyiciyle buluşturan beIN MOVIES PREMIER de bayram coşkusunu yaşayan bir diğer kanal. Son dönemin en güçlü animasyon yapımları arasında gösterilen Oscar ödüllü “Zootropolis: Hayvanlar Şehri” ( Zootropolis), animasyon dünyasının en sevimli karakterlerini barındıran “Minyonlar” (Minions), “Robinson Crusoe”, “Orman Çocuğu” (The Jungle Book), Tim Burton mucizesi “Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden” (Alice Through the Looking Glass) beIN MOVIES PREMIER ekranında çocuklara unutulmaz bir 23 Nisan bayramı yaşatacak.

beIN BOX OFFICE de bayram boyunca çocuklara hitap eden içeriklerle renkleniyor. Disney’in son animasyon harikası “Moana”, “Leylekler” (Storks), Oscar’a aday gösterilen “Troller” (Trolls), “Şarkını Söyle” (Sing) ve iki Oscar adaylığı elde eden “Kubo ve Sihirli Telleri” (Kubo and the Two Strings) çocukları sevindirmek için beIN BOX OFFICE kanallarında hazır olacak.

Tüm bu içerikler ve daha fazlası, “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulaması sayesinde mekân ve zaman kısıtlaması yaşanmaksızın tüm Digiturk üyeleri tarafından izlenebilecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER