Grace and Frankie dizisi dördüncü sezon onayını aldı

Grace and Frankie dizisi dördüncü sezon onayını aldı

Netflix Grace and Frankie'yi yanında tutmaya devam ediyor. Online yayın platformu Jane Fonda ve Lily Tomlin'in başrolünde olduğu diziye dördüncü sezon onayı verdiğini açıkladı. Ayrıca Friends'in yaratıcısı Marta Kauffman'ın hazırladığı dizi, yeni sezonda kadrosuna Friends ile Emmy ödülü kazanan Lisa Kudrow'u da katıyor.

25 Mart'ta üçüncü sezonunun tüm bölümleriyle ekrana gelen dizinin yeni sezonunda Kudrow, Grace'in uzun süredir manikürcülüğünü yapan Sheree'yi canlandıracak ve karakterin hikayeye dahil olması Frankie ve Grace'in arkadaşlığını karıştıracak. Dördüncü sezon 2018'de yayına girecek.

Martin Sheen ve Sam Waterston'un da yer aldığı Grace and Frankie, kocaları birbirine aşık olan iki kadının yaşadıklarını anlatan komedi temelli bir yapım.

Daha önce Netflix komedilerinden Unbreakable Kimmy Schmidt'te iki bölüm yer alan Lisa Kudrow, Scandal ve Web Therapy dizilerinde de oynadı. Netflix'in komedi portföyünde Unbreakable Kimmy Schmidt, Master of None, The Ranch, Lady Dynamite, Love ve One Day at a Time da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER