Zafer Algöz ve Erkan Can, yıllar sonra Bir Deli Sevda ile aynı projede!

Zafer Algöz ve Erkan Can, yıllar sonra Bir Deli Sevda ile aynı projede!
Bursa Devlet Tiyatrosu’nda tanışan 40 yıllık dostlar Zafer Algöz ve Erkan Can, yıllar sonra aynı projede tekrar beraber olmanın keyfini çıkarıyor. Gerçekte dost dizide düşman olan iki arkadaş ‘‘Bir Deli Sevda’’nın 2. Bölümüyle 12 Nisan Çarşamba akşamı 20.00 da Show Tv ‘de...

Yapımcılığını Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği ‘‘Bir Deli Sevda’’nın yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturuyor.

Senaryosunu Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk'ün yazdığı ‘‘Bir Deli Sevda’’nın başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı dizide usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can’da yer alıyor.
 
Hikaye; Bahar (Cansu Tosun), İstanbul'un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak'ta annesi Nermin'le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar'ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal'in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet'e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet'in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar'ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER