Diriliş “Ertuğrul” Zirvede Başladı!

Diriliş “Ertuğrul” Zirvede Başladı!
Dün akşam ilk bölümüyle TRT1’de izleyicileriyle buluşan Diriliş Ertuğrul dizisi, izleyicilerinden tam not aldı. Diriliş “Ertuğrul” rating listesini alt üst ederken sosyal medyada da #Diriliş hashtagiyle hem dünya hem Türkiye gündeminde 1 numara oldu.

Dizi oyuncuları ve ekibi dün akşam TRT1’de yayınlanan ilk bölümü hep birlikte izledi. TRT1 yönetiminin de hazır bulunduğu gecede heyecan doruktaydı. İlk bölümün ardından hep beraber hatıra fotoğrafı çektiren oyuncular ve ekip aylardır yaptıkları çalışmanın karşılığını almanın sevincini yaşadı.

İLK BÖLÜMÜYLE ZİRVEYE YERLEŞTİ!

Diriliş “Ertuğrul” yayınlanan ilk bölümüyle ratinglerde AB kategorisinde 8.42 rating ve 20.68 share ile 1. olurken totalde de 5.54 rating ve 12.96 share ile 3. oldu.

Sosyal medyada da günün en çok konuşulan konusu olan dizi dün gece uzun süre dünya ve Türkiye gündeminde birinci sıradaydı. Sosyal medyada diziyle ilgili yapılan yorumlar, izleyicinin diziye tam puan verdiğini gösterdi. Somera tarafından yapılan sosyal medya ölçümlerinde de Diriliş zirvede yer aldı.

İşte Diriliş “Ertuğrul”la ilgili sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları:

Ahmet Tezcan @tezcanah
Budur! #Diriliş ekibini alnından öpüyorum! Allah hasetçinin şerrinden, kem söz ve nazarından saklasın. Gayretle devam, himmetler ola!

Mehmet Ali ÖNEL @desifrehaber
#diriliş ve yeniden diriliş...

TOKYOPhONLINE @tokyophonline
Sinema filmi izliyor gibiyim. #Diriliş

Suat KILIÇ @suatkilic
Tebrikler TRT #DirilişErtuğrul Doğru proje. Basit, gündelik dizilerin işgal ettiği ekranlar belki bir nefes alır.

Okan Karacan @KaracanOkan
#Dirilis Türk ecdadına yakışır bir proje olmuş senaristlerin tüm yapım ekibinin ve Oyuncuların ellerine sağlık ..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER