Esra Erol'dan canlı yayında açıklama geldi: Bitirin, siz de kurtulun ben de!

Esra Erol'dan canlı yayında açıklama geldi: Bitirin, siz de kurtulun ben de!
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un evlilik programları için yaptığı "KHK düzenlemesiyle gündeme getirebiliriz" açıklamasının ardından bugün atv'deki canlı yayınında konuyla ilgili konuşan Esra Erol, "Numan Kurtulmuş bir açıklama yaptı, artık evlilik programlarının sonuna geldik dedi. Vallahi efendim, kaldırın siz de kurtulun, ben de kurtulayım çünkü 10 yıldır ekrandayım 10 yıldır bu programı yapıyorum. Bir yere taşımaya çalıştım ve çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm... Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı." dedi.

Esra Erol göz yaşlarını zor tutarak konuşmasını sürdürdü ve "Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah'ın izniyle yapıcam, ondan sonra... Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli.", dedi.

RTUK'ün bu hafta kanal yöneticileriyle acil toplantı yapacağı ve gündemin evlilik programları olduğu da bugün sektör kulislerinde konuşulmaya başladı.

Gelişmeleri bildireceğiz..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER