İçerde'de Sarp, Mert tarafından tutuklanıyor!

İçerde'de Sarp, Mert tarafından tutuklanıyor!
Show TV'nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi "İçerde"nin 25. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Mert'in Sarp'ın yanına gelip "Sarp Yılmaz cinayet suçlamasından göz altına alındın" deyip kelepçeleri taktığı sahne izleyenlerde merak uyandırdı.
 
"İçerde"nin bu akşam ekrana gelen 24. bölümünde; Oyuna getirildiğini anlayan Celal ve Sarp bir plan yapıp Tahsin'i öldürmüş gibi davrandılar ve Handan'ın bunları kaydetmesine izin verdiler. Celal, Ayşe'yi öldürmesi için Davut'u gönderdi. Bunu duyan Sarp, Davut tam evi patlatmadan önce onu kurtardı. Mert, Celal ile yaptıkları plan doğrultusunda Yusuf'a gidip Ayşe'nin muhbiri olduğunu ve Celal'i yakalayacaklarını söyledi. Bunun üzerine Yusuf, Mert ile Ayşe'yi karşı karşıya getirdi. Ayşe muhbir olduğunu kabul etmeyince tutuklanan Mert kaçtı. Mert kendini aklamak için Handan ile Celal'in sevkiyat bölgesine polisleri çekti. Sevkiyattan zarar eden Handan, Celal'i cezalandırmak için Sarp'ın Tahsin'i öldürdüğü kamera görüntüsünü gösterip onu tehdit etti. Buna karşılık Celal de Tahsin'in ölmediğini gösterdi. Handan'ın patronu Kudret'in Celal'in yanına geldiği ve Tahsin'i vurduğu videoyu izlettiği bölümde; Sarp'ın  polisler Tahsin'in cesedini çıkartırken, Celal'e "görüntü polisin eline geçerse ikimiz de biteriz" dediği final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.
Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

İşte "İçerde"nin 25. Bölümünden ilk sahne! 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER