Two and A Half Men veda etmeye hazırlanıyor

Two and A Half Men veda etmeye hazırlanıyor
CBS'in fenomen komedi dizisi Two and A Half Men 19 Şubat 2015'te yayınlayacağı 1 saatlik özel bölümle ekrana veda edeceğini duyurdu. 22 Eylül 2003 yılında ilk bölümü yayınlanan ve hedonistik reklam müziği yazarı Charlie Harper (Charlie Sheen) erkek kardeşi Alan ( Jon Cryer) ve Alan'ın küçük oğlu Jake'in (Angus T. Jones) hayatı etrafında dönen sitkom pek çok kez ödüllere aday gösterildi ve ödül kazandı.

İlk sekiz sezon Charlie rolünü oynayan aktör Charlie Sheen'in sitkomdan ayrılması üzerine hikayeye dokuzuncu sezonda Walden Schmidt rolü ile Ashton Kutcher katılmıştı. Sitkom'un yaratıcısı Chuck Lorre ile başrol oyuncusu Charlie Sheen'in ilginç kavgasına ve oyuncu değişikliğine rağmen seyirci kaybetmeden devam eden Two and A Half Men son yılların en kazançlı ve başarılı komedi projesi olarak kabul ediliyor.

Tüm sıkıntılara rağmen izleyici kaybetmeden dokuzuncu sezonu açan sitkom 11. sezonda hikayede aksamalar başlamış ve izlenme oranları yara almaya başlamıştı. 26 Nisan 2013 tarihinde CBS bir yıl daha ekranda olacaklarını duyurarak 12. sezonu müjdelemişti. 12 Mart 2013'te başlayan 12. sezonun sitkom için son sezon olacağı dedikoduları konuşuluyordu. Sonunda final tarihi de duyuruldu.


Meraklısına dizinin reyting grafiği

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER