Atv dizisi Ölene Kadar'da beklenen değişiklik gerçekleşti!

Atv dizisi Ölene Kadar'da beklenen değişiklik gerçekleşti!
-- ÖZEL HABER--

Fenomen dizi Suskunlar'ın yönetmeni olarak tanıdığımız Umur Turagay'ın, bu sezonun en iddialı projesi olan TİMS yapımı başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Leventoğlu, Gülcan Aslan'ın yer aldığı drama Ölene Kadar'ın dünyasını kuracağı bilgisini ilk kez RaniniTv duyurmuştu.

Dizi 12 Ocak perşembe akşamı ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Umur Turagay'ın her hafta 140 dakika dizi çekmeyeceği sektörün malumudur. Evvelce de Suskunlar'ın da dünyasını kurup devamında bayrağı meslektaşlarına devretmişti.

Bu nedenle Turagay'ın Atv dizisi Ölene Kadar'da da bayrağı kime devredeceği büyük merak konusuydu. Duyumlarımıza göre Turagay, dördüncü bölüm itibarıyla koltuğunu son olarak Star Tv dizisi Yüksek Sosyete'yi yönetmiş olan deneyimli yönetmen Feride Kaytan'a teslim ediyor.

Ranini Tv ailesi olarak Umur Turagay'ın kuracağı lezzetli dünyalarını televizyonda daha çok görmek istediğimizi belirtir, ferah feza ve maksimum 90 dakika hikayeler çekmesini diler, Feride Kaytan'a bol şans dileriz..


Gelişmeleri bildireceğiz,
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER