Louis Tomlinson'dan X Factor Final'inde ilk solo performans: Just Hold On!

Louis Tomlinson'dan X Factor Final'inde ilk solo performans: Just Hold On!
Louis Tomlinson ve DJ Steve Aoki

Dün gece İngiltere saatine göre 21’de X Factor Final programında Louis Tomlinson performans sergiledi.

2010 yılında yarışmacı olarak katıldığı programdayken, One Direction grubu üyesi haline gelen Louis Tomlinson dün gece sahnede ünlü DJ Steve Aoki ile birlikte ilk solo şarkısını seslendirdi.

One Direction bir süredir arada olduğundan üyelerin her biri kendi solo çalışmalarını yürütüyor. Louis Tomlinson, kısa bir süre önce Steve Aoki ile çalışıp Just Hold On isimli şarkısını çıkarttı. İlk performansını da X Factor Final gecesine sakladı.

Geçtiğimiz Çarşamba günü annesi Johannah Deakin, bir yıldır mücadele ettiği Lösemi hastalığına yenik düştü. Louis, annesinin anısı için dün gece sahnedeydi.

Oldukça acılı bir dönemden geçtiği bu son birkaç gün içinde başta grup arkadaşları -ve eski grup arkadaşı Zayn Malik- olmak üzere birçok ünlü ismin desteğini gören Louis, dün gece ona destek olmak için orada olan herkesi gururlandırdı.

Üstelik tek başına da değildi, diğer grup üyeleri Harry Styles, Niall Horan ve Liam Payne’de X Factor stüdyosunda Louis’ye destek olmak için bulundu.

Simon Cowell, Louis Tomlinson’ın performansından oldukça etkilenen kalabalığın alkışlarının ardından "Annen seninle gurur duyuyordu Louis, bu geceyi dört gözle bekliyordu. Şimdi yukarıdan izliyor ve sen onu gururlandırdın" dedi.

Louis, öptüğü elini yukarı uzatarak annesi Johannah'a öpücük göndererek sahneden ayrıldı.

Şarkıyı annesinin anısına yazdığı düşünülen Louis Tomlinson’ın dün geceki performansı; 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER