Marvel ve ABC'den Inhumans dizisi geliyor!

Marvel ve ABC'den Inhumans dizisi geliyor!

IMAX Corp, Marvel Television ve ABC Television Group'un bugün yaptığı resmi açıklamaya göre önümüzdeki Sonbahar sezonunda yayına girecek olan yepyeni bir dizi geliyor: Marvel's The Inhumans.

Üstelik yapılan anlaşmaya göre dizinin ilk iki bölümü tamamen IMAX kameralarla çekilip sinemalarda yayınlanacak ve bu alanda bir ilk yaşanmış olacak. Çekilecek bu bölümler de Eylül 2017'nin başında iki hafta süreyle sinemalarda yayınlanacak. Ardından ABC kanalında dizinin yayını başlayacak.

Her biri çeşitli ve özel güçlere sahip olan bir ırk olan The Inhumans, Marvel Comics tarafından ilk olarak 1965'te yaratılmışlardı ve o zamandan bu yana Marvel evreninin en popüler ve ikonik karakterlerinden bazıları olmayı başardılar. Yayına girecek yeni dizi Marvel's The Inhumans'ta da Black Bolt ve kraliyet ailesinin maceraları anlatılacak.

Hali hazırda birlikte hazırladıkları Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. dizisi yayında olan Marvel ve ABC, daha önce diziden iki kere uzantı çıkartmayı denemiş ama projeler diziye dönüşmemişlerdi. Ayrıca Inhumans karakterler bir süredir dizide de kendisine yer buluyordu. Yayına girecek yeni diziyle birlikte IMAX ilk kez bir diziye finansal olarak destek vermiş de bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER