Source Code, 28 Ekim'de Moviemax Stars HD kanalında ekrana gelecek

Source Code, 28 Ekim'de Moviemax Stars HD kanalında ekrana gelecek
Digiturk, bu ay "Ayın Starı" kuşağında ünlü aktör Jake Gyllenhaal'u ağırlıyor. Ülkemizde Yaşam Şifresi adıyla bilinen Amerikan-Fransız ortak yapımı Source Code filmi, 28 Ekim' Moviemax Stars HD kanalında sinemaseverler ile buluşacak.

Senaryosunu Ben Ripley'nin yazdığı ve yönetmenliğini "Moon" ve "Warcraft" gibi başarılı filmleri de yönetmiş olan Duncan Jones'un üstlendiği 2011 yapımı filmin oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal'un yanı sıra Michelle Monaghan, Vera Farmiga ve Jeffrey Wright gibi isimler yer alıyor. Gyllenhaal'un Colter Stevens/Sean Fentress olarak karşımıza çıktığı aksiyon/bilim kurgu türündeki filmin konusu ise şöyle:

ABD ordusunda helikopter pilotluğu yapan Colter Stevens'ın son hatırladığı şey Afganistan'a uçtuğudur. Fakat gözlerini şehir hatları treninde açar. Çok geçmeden başka bir adamın bedeninde olduğunu fark eder. Sekiz dakika sonra ise tren havaya uçar. Colter da aslında trendeki bombayı durdurmak üzere görevlendirildiğini anlar.

Source Code (Yaşam Şifresi), 28 Ekim cuma günü saat: 20.45'te Moviemax Stars HD kanalında ekrana gelecek. Yazının devamında filmin tanıtım fragmanını bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER