Black Mirror, 21 Ekim'de Netflix Türkiye'de!

Black Mirror, 21 Ekim'de Netflix Türkiye'de!
Lider online yayın platformu Netflix, 21 Ekim'de üç yeni yapımı daha izleyicisiyle buluşturuyor.

İngiliz Channel 4 kanalında üçer bölümden iki sezon ve Noel özel bölümü ile yayınlanan Black Mirror üçüncü sezonu öncesi transfer olduğu Netflix'teki yayın hayatına nihayet başlıyor. Bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği konu alıyor.

Dizinin 12 bölümlük sezonunun ilk altı bölümü 21'inde yayınlanırken, sonraki altı bölüm ileriki bir vakitte yine Netflix'te olacak.

21 Ekim'de Netflix'te olacak bir diğer yapım ise kendine has bir komedi anlayışı bulunan komedyen Joe Rogan'ın Joe Rogan: Triggered isimli sahne şovu. Sahne şovunun fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak çocuklara yönelik bir dizi olan Word Baby de Netflix Türkiye'de yayınlanacak bir diğer yapım. Çizgi film yeni şeyler öğrenmeyi ve oynamayı seven dört sevimli bebek hayvanı merkezine alıyor.

Tüm bunların dışında oldukça sıradan gözüken bir Japon lokantasında müdavimlerinin, sevdikleri yemekler üzerinden birbiriyle kurduğu basit ama derin bağı işleyen Midnight Diner: Tokyo Series de ilk sezonuyla 20 Ekim'de Netflix Türkiye'de.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER