CBS, American Gothic ve Braindead'i iptal etti

CBS, American Gothic ve Braindead'i iptal etti
Amerika'nın ulusal kanallarından CBS, geçtiğimiz yaz yayınlamaya başladığı yeni dizileri American Gothic ve Braindead'i iptal ettiğini duyurdu.

Eylül ayı içinde sezonlarını tamamlayan diziler için elde ettikleri düşük reytingler nedeniyle iptal haberinin gelmesi bir süredir bekleniyordu. Ayrıca özellikle Braindead'te reytingin yanında yaratcılarının The Good Wife'ın uzantı dizisine katılması, dizinin başrolü Mary Elizabeth Winstead'inse Fargo'nun 3. sezonuna dahil olması da iptali beklenen bir durum haline getirmişti.

'Katil kim?' temasına dayanan American Gothic, uzun süredir cinayet işlemeyen bir seri katilin davasının, cinayetlerde kullandığı aletin ortaya çıkmasıyla yeniden açılması üzerine. Boston'ın tanınmış ailelerin Hawtorne da bu sebeple kendilerini bu karmaşasının içinde buluyorlar.

Politik satir türünde olan Braindead ise kardeşine yardım etmek için siyasete bulaşan Laurel'ın devletin aslında çalışmadığını ve politikacıların beynini böceklerin ele geçirdiğini fark etmesiyle bu konuyla mücadele etmek için harekete geçmesi üzerine.

CBS iki iptalin yanında Sonbahar'da başlattığı yeni dizileri MacGyver, Bull ve Kevin Can Wait'e de tam sezon onayı verdiğini açıkladı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER