Gözünüzü Show TV'den ayıramayacaksınız!

Gözünüzü Show TV'den ayıramayacaksınız!
Show TV her akşam ayrı bir heyecan ayrı bir keyif yaşatmaya devam ediyor!
 
Pazartesi günü reyting rekorları kıran,  başrollerinde; Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler'in yer aldığı , iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan "İçerde" her Pazartesi saat 20.00'de.
 
Başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin yer aldığı, izleyicisine sunduğu, hem kahkaha hem de aşk dolu hikayesi ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan "Gülümse Yeter" her Salı saat 20.00'de.
 
Başrollerini; Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı, kavgayla başlayıp aşkla devam eden "Aşk Laftan Anlamaz" her çarşamba saat 20.00'de.
 
Başrollerinde; Onur Tuna, usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal ve güzelliği kadar oyunculuğuyla da ses getiren Ruveyda Öksüz yer aldığı, bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen "Cesur Yürek" her perşembe saat 20.00'de.
 
Ezo Sunal'ın sunumuyla ekrana gelen, sempatikleri ve yetenekleriyle kısa zamanda herkesin gönlünde taht kuran, "Güldüy Güldüy Show Çocuk" her cuma saat 20.00'de.
 
Başrollerini; Berk Oktay ve Seren Şirince'nin paylaştığı ,Can ve Ayşegül'ün, deli dolu ailesi ile birlikte "hem mutlu; hem de evli olmak mümkün mü"yü sorguladıkları "İlişki Durumu Evli" her cumartesi saat 20.00'de.
 
Başrollerini; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu ve Emre Karayel'in paylaştığı, üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerinin, yaşadıkları çatışmaların, aşklarının, dostluklarının, heyecanlarının kısacası büyüme hikayelerinin çarpıcı bir dille anlatıldığı "Arkadaşlar İyidir" her pazar saat 20.00'de Show TV'de.
 

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER