En iyi dizi ve filmler Ekim ayında Filmbox HD'de ekrana geliyor!

En iyi dizi ve filmler Ekim ayında Filmbox HD'de ekrana geliyor!
Ekim ayında en iyi filmleri ve dizileri seyircileriyle buluşturmaya hazırlanan FilmBox HD, sürprizlerine devam ediyor. Komedi, aksiyon, adrenalin ve eğlence dolu film ve dizileri ekranlara getiren FilmBox HD, Ekim ayında da birbirinden seçkin içerikleri sunmaya hazırlanıyor.

FilmBox HD, Ekim ayında da en özel film ve dizilerle ekranlarda

En seçkin filmlerden ödüllü yapımlara, birçok kategoride filmi bir arada sunan FilmBox HD, Ekim ayında izleyicilerinin merakla beklediği film ve dizileri ekranlara getirmeye devam ediyor.

4 Ekim Salı günü saat: 21.30’da, drama türündeki filmiyle ekranlara gelmeye hazırlananKabuslar Diyarı, dokunaklı bir hikayeyi fantastik bir anlatımla seyirciyle buluşturacak.

10 Ekim Pazartesi günü saat 21.30’da, macera, bilim kurgu türünde ekranlara gelecek olan “Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak” filmi, ünlü yönetmen Francis Lawrence direktörlüğünde izleyicileriyle buluşacak.

13 Ekim Perşembe günü saat 21.30’da komedi türündeki “Sihirbazlar” filmi, ünlü yönetmen Andrew O’Connor yönetmenliğinde izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatacak.

14 Ekim Cuma günü saat 20.00’da ekranlara gelmeye hazırlanan drama türündeki dizi“George Ve Fanchette 1”, ünlü yönetmen Jean- Daniel Verhaeghe direktörlüğünde seyircileriyle buluşacak.

22 Ekim Cumartesi günü saat 21.30’da ekranlara gelecek olan polisiye türündeki “Lekesiz” filmi, ünlü yönetmen Hadi Hajaig yönetmenliğinde seyircisiyle buluşacak.

25 Ekim Salı günü saat 21.30’da ünlü yönetmen Aisling Walsh yönetmenliğinde seyircisiyle buluşacak “Müfettiş Çağrıları” polisiye drama türünde değişik bir anlatımı gözler önüne serecek.

FilmBox HD filmleri hakkında daha detaylı bilgiler: 

KABUSLAR DİYARI
4 Ekim Salı Saat : 21.30 / D-Smart & FilmBox Live

Jeliza-Rose, eski rock gitaristi olan babasıyla birlikte büyük şehirden doğal ortama gelmiş burada yaşamaktadır. Onunla hiç konuşmayan babasının esrarı; tavan arasında kimin yaptığı belirsiz gürültüler ve gerçek hayatın diğer tatsızlıkları içinde küçük kız, kendi kurduğu hayal dünyasında yaşamaktadır. Jelise-Rose'nin gerçeküstü olduğu kadar mizah ve gerilimle de dolu hikayesini sakın kaçırmayın.

Kanada, UK, 2005
Yönetmen: Gilliam Terry
Oyuncular: Jeff Bridges, Jennifer Tilly, Jodelle Ferland, Brendan Fletcher, Janet McTeer


AÇLIK OYUNLARI 2: ATEŞİ YAKALAMAK
10 Eylül, Perşembe Saat : 21.30 / D-Smart & FilmBox Live
Katniss Everdeen’in Peeta Mellark ile birlikte 74. Geleneksel Açlık Oyunları’nı kazanmalarıyla birlikte güvenli bir şekilde eve dönmeleriyle film başlıyor. Kazanmak; geriye dönüp ailelerini ve yakın arkadaşlarını bırakmaları ve Zafer Turu’nu gerçekleştirmeleri anlamına geliyor. Katniss’in bir isyanın patlamak üzere olduğunu hissetmesinin yanısıra; Capitol, Başkan Snow 75. Geleneksel Açlık Oyunları’nı (Çeyrek Asır Oyunları) hazırlarken halen kontrolü elde tutuyor – fakat bu oyun, Panem’i sonsuza dek değiştirecek.

Amerika, 2013
Yönetmen: Francis Lawrence
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Sam Claflin, Jena Malone, Liam Hemsworth, Jack Quaid

SİHİRBAZLAR
13 Ekim, Perşembe Saat: 21.30/ D-Smart & FilmBox Live

Harry (Mitchell) ve Karl (Webb) birlikte başarılı işler yapan iki sihirbazdır; ta ki bir dizi trajik olay yüzünden küsene kadar… Aradan dört yıl geçmesine rağmen hala konuşmayan ikili birlikte “Magic Shield” adlı bir yarışmaya katılmaya karar verir. Bu çok kötü bir fikirdir. Çünkü çok geçmeden bir takım olduklarını unutup kendileri için yarışmaya başlarlar.

UK, 2007
Yönetmen: Andrew O'Connor
Oyuncular: Robert Webb, David Mitchell, Sarah Hadland

GEORGE VE FANCHETTE 1
14 Ekim, Cuma Saat: 20.00/ D-Smart & FilmBox Live
1846 yılının yazı boyunca, Nohant, George Sand, Frederick Chopin ile olan ilişkisinde ev sorunlarıyla boğulmuş ve işte iltica eden kızı Solange ile ilişkisinde hayal kırıklığı yaşamaktadır. Aslında disipline karşı olan Fanchette, sakinleşmiş ve dikkate değer bir gelişme sağlamıştır. Sonrasında George, Fanchette’nin oğlu Maurice’nin inatçı çekiciliğine yenildiğini fark eder. Paris’ten Mauritius’a güvenli bir seyahat yapmaya ve yeni bir aile dramasından uzaklaşmaya karar verir...

Fransa, 2010
Yönetmen: Jean-Daniel Verhaeghe
Oyuncular: Ariane Ascaride, Anaïs Demoustier , Raphaël Personnaz

LEKESİZ
22 Ekim, Cumartesi Saat: 21.30/ D-Smart & FilmBox Live
Sean Bean, bir terörist hücresinin topuklarında, Londra’nın kriminal açıdan tekin olmayan yerlerinde derin gizliliğe sahip bir gizli servis ajanı olan Ewan’ı oynamaktadır. Ayrıca operatörleri olarak James Fox ve Charlotte Rampling ve Ash olarak Abhin Galeya oynamaktadır ve her ajanın en kötü kabusu gerçekleşir.

UK, 2011
Yönetmen: Hadi Hajaig
Oyuncular: Sean Bean, Abhin Galeya, Charlotte Rampling


MÜFETTİŞ ÇAĞRILARI
25 Ekim, Salı Saat: 21.30/ D-Smart & FilmBox Live
Gizemli bir müfettiş varlıklı Birling ailesini ve onların akşam yemeği konuklarını ve genç bir kadının intiharını araştırır.

UK, 2015
Yönetmen: Aisling Walsh
Oyuncular: Sophie Rundle, Lucy Chappell, Miranda Richardson

DEMİR ADAM
26 Ekim, Çarşamba Saat: 21.30/ D-Smart & FilmBox Live

Çin… Son derece zalim olan bir hanedanlık ve son dönemlerini hüküm sürmektedir. Akla gelmeyecek kötülükler, karanlık sırlar ülkenin karanlık sokaklarını kaplamıştır. Artık her şeyin su yüzüne çıkma vakti gelmiştir. Tutukluluk mührü artık kırılmıştır. Güçlerini doğadan olan Blizzard, Whirlwind, Firebrand ve Earth Mover dörtlüsü dünyaya salıverilmiştir. Amaçları efendilerinin yeniden gücünü toplamasını sağlayacak beş sihirli yüzüğü bulmaktır.

Amerika, 2007
Yönetmen: Patrick Archibald, Jay Oliva
Oyuncular: Marc Worden, Gwendoline Yeo, Fred Tatasciore

FIGHTBOX HD, programlarıyla adrenalin dolu anlar yaşatacak

15 Ekim Pazar günü saat 20.05’de ekranlara gelecek “Superkombat Fighting Championship” izleyenlerini ekranlara kilitleyecek.

22 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de Turkcell TV, D-Smart ve FilmBox Live platform üzerinden seyircisiyle buluşmaya hazırlanan “WCFC 5 Dublin'e Yolculuk'' FightBox severlerin karşısına çıkıyor.

SUPERKOMBAT FIGHTING CHAMPIONSHIP
15 Ekim Pazar, Saat: 20.05 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

Superkombat FightBox Şampiyonası, profesyonel kickboksın en seçkin markası ile Fightboks HD ekranlarına canlı olarak geri dönüyor. Dünyanın en iyi dövüşçüleri kimin daha iyi olduğunu göstermek üzere yarışacaklar.

WCFC 5 DUBLIN’E YOLCULUK
22 Ekim Cumartesi Saat: 20.00 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

WCFC 5 Dublin'e yolculuk, profesyonel ve amatör MMA&K-1 dövüşçülerinin aksiyon dolu bir gecesi ile 26 Haziran 2016 tarihinde Dublin İrlanda'da ekranlara geri dönüyor.

FAST&FUNBOX HD ile macera dolu anlara hazır olun

6 Ekim Perşembe günü saat: 00.00’da D-Smart’lı seyircileriyle buluşacak olan “Macera Sporları”, ekstrem spor severlerin beğenisini kazanacak.

7 Ekim Cuma günü saat 21.00’de “Vahşi Ruhlar H20”yi ekranlara getirenFast&FunBox HD, su sporlarında ekstrem bir macerayı ekranlara getirecek.

21 Ekim Cuma günü saat 22.00’de adrenalin severleri ekrana kilitleyecek olan “Sürücü Koltuğu” programıyla D-Smart ekranlarında olacak.

MACERA SPORLARI
6 Ekim, Perşembe Saat: 00.00 / D-Smart & FilmBox Live

Macera Sporları’nda dünyanın en doğal ve en muhteşem yerlerinden bazıları ve planlanmış aktivitelerin haberleri bulunuyor. Dağlar, çöller, okyanuslar; buralar açık veya kapalı spor salonlarının sınırlı kurallarını yıkıp geçen sporların alanı… Bu alanlar sınırlarını zorlama konusunda uzman olanların alanı; bu sporlar sadece doğanın sunabileceği meydan okumayı göze alanların alanı... Bu program, cesur ve atak olanları, uçlarda yaşananları ve şartlar ne olursa olsun yılmayanları karşınıza getiriyor.

VAHŞİ RUHLAR H20
7 Ekim Cuma Saat: 21.00/ D- Smart & FilmBox Live

Vahşi Ruhlar H2O en iyi aşırı su aksiyonunu sunan, sörf su kayağı, uçurtma ve rüzgar sörfü dahil dünyanın en ıslak ve aşırı spor etkinliklerininin önemli anlarını ön plana çıkarır.

SÜRÜCÜ KOLTUĞU
21 Ekim Cuma Saat: 22.00/ D- Smart & FilmBox Live

Formula 1 Dünyası: on bir takım, beş dünya şampiyonu pilot ve tek bir adam tarafından, 21 meslektaşıyla dünyanın en etkileyici işlerinden birini yapan Sebastian Vettel tarafından kırılmış on beş rekor. Formula 1 benzersiz, büyüleyici, muhteşem ve yüksek oktanlı bir spor.

DOCUBOX HD, Ekim ayında en keyifli belgesellerle ekranınızda

12 Ekim Çarşamba günü saat: 19.00’da D-Smart’lı ve Turkcell TV’li seyircileriyle buluşacak olan “Pasaportunuzu unutmayın- Tayland” programı macera dolu bir yolculuğu ekranlara getiriyor.

17 Ekim Pazartesi günü saat 22:00’de gala gösterimiyle seyircileriyle buluşmaya hazırlanan “Inca İmparatorluğu İnşaatları: Cusco & Machu Picchu” programı fantastik bir hikayeyi gözler önüne seriyor.

30 Ekim Çarşamba günü saat 19:00’da izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan “Prenses Gaucha” sıradışı bir belgeseli ekranlara taşıyor.

PASAPORTUNUZU UNUTMAYIN- TAYLAND
12 Ekim, Çarşamba Saat: 19.00 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

Maceracı gezgin Groden Sivell Myanmar sınırı boyunca Tayland'a bir gezi düzenler ve zamanını sıra dağların derinliklerinde uzun kadınların yaşadığı Karen köyünü araştırmak için harcar. Bundan sonra, Karabi şehrine bağlı Ko Lanta adasında Fil yürüyüşlerini izlemek ve Tai yemeklerini öğrenmek için düzenlediği turdan önce güneye, cinsellikle geçinen şehir Pattaya’ya ilerler.

INCA İMPARATORLUĞU İNŞAATLARI: CUSCO& MACHU PICCHU (GALA)
17 Ekim, Pazartesi Saat: 22.00 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

İnca İmparatorluğu İnşaatları : Doğada varolan ilişkiyi analiz eden bir program, İnca mimarlığı, bazı geleneklerin halen hayatta olduğu ve İnca toplumunun dengesini ve farklı formlarının ve açılarının konu edildiği bir bölüm. İnca İmparatorluğunun tarihi. Machu Picchu hikayesi üzerine bir rapor; inşaatlarının kalitesi, yaşayanlarının kültürü ve hayat tarzları, dinleri ve çiftlik yerlerinin taraçalarını konu alan bu programı kaçırmayın.

PRENSES GAUCHA
30 Ekim Pazar Saat: 19.00 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live
Belgesel, fazlasıyla romantik ve alışılmadık bir hayatı yaşayan bir karakterin izinden gitmektedir.

FashionBox modanın en iyilerini izleyicileriyle buluşturuyor

3 Ekim Pazartesi günü saat 19:00’da kış modasını ve trendleri seyircileriyle buluşturmaya hazırlanan “Know Your Winter Trends” Paris, Milano ve Roma gibi modanın kalbinin attığı şehirlerden moda detaylarını ve ünlü tasarımcıların sezon trendlerini ekranlara getirecek.

11 Ekim Salı günü saat 17.00’de bir şehri güzel yapan ne kadar detay varsa ekranlara getirmeye hazırlanan “City Chic” Londra, Paris, Newyork ve Milano’nun da aralarında yer aldığı 30’un üzerinde şehri konu alan mimari, sanat, gastronomi ve moda alanında ipuçları verecek.

25 Ekim Salı günü saat 22:00’de FashionBox izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan“Couture” dünyadaki haute couture tasarımları ve modanın en ünlü ve en yaratıcı isimlerini izleyicilerle buluşturacak.

FilmBox ArtHouse, drama ve komedi türündeki en özel filmleri ekrana getiriyor

6 Ekim Perşembe günü saat: 23.00’de FilmBox Live platformu üzerinde seyircileriyle buluşacak olan “Split Ends”, ünlü yönetmen Dorothy Lymon direktörlüğünde ekranlara gelecek.

16 Ekim Pazar günü saat 23.00’de FilmBox Live üzerinden seyircileriyle buluşmaya hazırlanan “My Destiny” ünlü yönetmen Peter Marcias direktörlüğünde izleyicilerinin beğenisine sunulacak.

28 Ekim Cuma günü saat 23.00’de FilmBox Live üzerinden seyircileriyle buluşmaya hazırlanan “One More Time” ünlü yönetmenler Pablo Benedetti ve David Sordella direktörlüğünde izleyicilerinin beğenisine sunulacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER