“Westworld” 3 Ekim’de Dizimax Sci-Fi’da başlıyor

“Westworld” 3 Ekim’de Dizimax Sci-Fi’da başlıyor

Yıldızlar geçidi sunan oyuncu kadrosu ve yaratıcı hikayesi ile 2016 yılının iddialı ve merakla beklenen yapımlarından biri olan “Westworld” 3 Ekim Pazartesi gününden itibaren her Pazartesi saat 22:00’de Dizimax Sci-Fi’da izleyicilerle buluşacak.

Bilim-kurgu severlerin merakla beklediği ve 2016 yılının çok konuşulan dizilerinden biri olan “Westworld” 3 Ekim’den itibaren ABD’deki yayın saatinden 24 saat sonra Digiturk 2 No’lu kanalda yayın yapan Dizimax Sci-Fi ve 302 No’lu kanalda yayın yapan Dizimax Sci-Fi HD ekranlarında olacak. Dizi ayrıca ABD yayınından 2 saat sonra orijinal dilde ve Türkçe altyazılı seçeneğiyle “Dilediğin Zaman, Dilediğin Yerde” uygulamasıyla da izlenebilecek.

Ünlü bilimkurgu yazarı Michael Crichton’ın 1973’te çektiği ilk yönetmenlik denemesinden uyarlanarak dizi haline getirilen “Westworld”ün hikayesi Jonathan Nolan ve Lisa Joy’a ait. Geleceğin lunaparkı olarak nitelendirilebilecek bir parkta geçen dizide, yapay zekaların ilginç hikayesi konu alınıyor. Zengin konukların gelip hayaller alemine daldıkları parkın Vahşi Batı bölümünde bir grup robotun bilinç kazanmasıyla başlayan hikaye, çok geçmeden yaşanan cinayetler sonrası bir maceraya dönüşüyor.

Dizi, güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Yaşayan en iyi aktörlerden biri olarak kabul edilen Anthony Hopkins’in ‘Dr. Robert Ford’ karakterini canlandırdığı dizide; Altın Küre ödüllü Ed Harris ‘The Man in Black’rolünde izleyicinin karşısına çıkıyor. Dolores Abernathy rolünde izleyeceğimiz Evan Rachel Wood’un tüm hayatının yalan olduğunu öğrenen bir western kızını oynadğı dizide, yakışıklı aktör James Marsden’ı güzel bir kadının peşinden yöreye gelen silahşör Teddy Flood rolünde, Thandie Newton’ı da Westworld’ün cesur ve güzel ‘madam’ı Maeve Millay olarak izleyeceğiz. “Westworld” yeni sezonda bilim-kurgu severleri hayaller alemine götürecek.ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER