Amazon'dan üç yeni diziye onay geldi

Amazon'dan üç yeni diziye onay geldi
Online yayın platformlarından birisi olan Amazon, üç dizisine onay verdiğini açıkladı: I Love Dick, Jean-Claude Van Johnson ve The Tick.

Yayınlamayı düşündüğü diziler için ilk bölüm onayı veren, çekilen ilk bölümleri de üyelerinin ve medyanın görüşleri için yayınlayan Amazon, Ağustos ayında üç dizinin ilk bölümünü yayınlamıştı. Geri dönüşlerden memnun kalan platform üç diziye de yeni sezon onayı verdi ve hepsinin 2017 yılı içerisinde tam bir sezon halinde yayınlanması bekleniyor.

Amazon ayrıca bir süredir devam ettirdiği deneme bölümleri mevsiminde en çok izlenme oranına bu üçlü sayesinde ulaşmış oldu.

Jean-Claude Van Johnson: Dizinin isminin de çağrıştırdığı üzere başrolünde Jean-Claude Van Damme var. Bir dönem ünlü bir oyuncuyken sektörden elini ayağını çeken, dahası depresyona giren bir aktörü merkezine alan bir dizi olacak. Süper lüks bir evde güzel bir hayat yaşayan Van Johnson, içindeki boşluğu kapatmaya çalışıyor.

I Love Dick: Chris Kraus‘un 1997 çıkışlı aynı isimli romanından uyarlama ve dizi, Amazon'un Emmy ödüllü dizisi Transparent'ın arkasındaki Jill Soloway'in elinden çıkma. Teksas eyaletinin Marga kentinde bir evli çift Dick isimli bir profesöre ilgi duymaya başlıyor ve aşkları bir sınava tabi tutuluyor. Dizide Dick karakterini Kevin Bacon canlandırmakta.

The Tick: Bir çizgi roman uyarlaması dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Tick, 1994-1997 arası çizgi film olarak da ekrana gelmişti. Aklı biraz havada bir süper kahraman olan Tick, yardımcısı Arthur ile şehri absürt kötülerden kurtarmaya çalışıyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER