Greg Berlanti ve Julie Plec birlikte yeni dizi hazırlığındalar: The Marquis

Greg Berlanti ve Julie Plec birlikte yeni dizi hazırlığındalar: The Marquis

The Vampire Diaries ve The Originals'ın arkasındaki isim Julie Plec ile Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow dizileriyle bilinen Greg Berlanti yeni bir dizi için bir araya geliyorlar.

İsmi The Marquis olarak belirlenen proje, ABC kanalında yayınlanma düşüncesiyle ilk bölümü için senaryo siparişi aldı. Senaryoyu da son olarak Quantico dizisinde çalışan Jake Coburn kaleme alacak. Plec ve Berlanti ise yapımcı olarak projede görev alacaklar.

Pembe dizi temelli olacak olan The Marquis, Manhattan'ın en ikonik ve özel binasında geçecek bir karakter dizisi olarak tanımlanıyor. Dizi sayesinde son olarak The CW'nun tek sezonda kalan dizisi The Tomorrow People'da birlikte çalışan Plec ve Berlanti yeniden bir araya gelmiş oluyor. Berlanti senarist Coburn'la da en son Arrow dizisi için çalışmıştı. Ayrıca Coburn aynı zamanda eski bir ABC dizisi olan Dirty Sexy Money'in senaristlerindendi.

Greg Berlanti'nin yapımcısı olduğu ve halen yayında olan dizileri Blindspot, Arrow, Supergirl, The Flash ile Legends of Tomorrow şeklinde ve sezon ortasında The CW'da yayına girecek Riverdale da bunlara katılacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER