Digiturk’ten yeni sezonda “#hepberaber” çağrısı

Digiturk’ten yeni sezonda “#hepberaber” çağrısı
Sporun en büyük destekçisi ve spora her platformda katkı sağlayan Digiturk, ülke olarak 15 Temmuz’da atlatılan büyük tehlikenin ardından hayata, futbola kaldığı yerden devam etmek için yeni sezon öncesi önemli bir adım attı. Lig TV ile Türkiye’nin futbolunu ekranlara, milyonlara taşıyan Digiturk, #hepberaber mottosuyla taraftara yeni bir çağrıda bulunuyor. Digiturk’ün bu kapsamda hazırladığı filmde; taraftarlar beş büyük kulübe ait tribün marşlarının birleştirilmesiyle ortaya çıkan "Hep Beraber" marşını bir ağızdan söylerken, futbolun birleştirici gücüne vurgu yapılıyor.

İçinden geçtiğimiz dönemde Türkiye için tek ses, tek yürek olan tüm futbolseverlerin sesini de birlikte duyurmak için harekete geçen Digiturk; “Hep Beraber” ile farklı renklere gönül veren taraftarları kucaklayan bir filme imza attı. Filmde #hepberaber mesajı ile futbolseverlere, futbolun güzellikleri etrafında bir araya gelmeleri çağrısı yapılıyor.

Türkiye’nin 5 büyük kulübünün tribün marşlarının birleştirilmesiyle ortaya çıkan "Hep Beraber" marşı, taraftar gurupları ile bestecilerin yoğun çalışmaları ve FFW Jingle şirketinin yaratıcı düzenlemesiyle ses getirecek bir yapıta dönüştü. Ezeli rekabetin ebedi dostlukla güzelleştiğine inanan Türkiye’nin dört bir yanındaki taraftarlar filmde “Hep Beraber” çağrısına kulak vererek, marşı bir ağızdan söyleyip; renklerin kardeşliğine vurgu yaptı.

Söz konusu filmde ayrıca 15 Temmuz gecesi yaşanılan darbe girişimi sonrasında Türkiye’nin tek bir yürek ve ses olup, tüm dünyaya “Biz Beraberiz”, “Birlikte Güçlüyüz” mesajını vermesi ele alınıyor. Dostluğun, centilmenliğin, heyecanın ve ‘biz’ olmanın simgesi olan futbolda “birlik-beraberlik” duygusunun işlendiği film ile futbolun Türkiye’de çok önemli bir birleştirici güç olduğuna da dikkat çekiliyor. “Hep Beraber” mottosu etrafında birleşen futbol severler güzel oyun futbolun keyfini hep birlikte çıkarıyor. Digiturk de yeni sezona özel kampanyaları ile tüm taraftarları bu heyecana ortak olmaya davet ediyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER