Jimmy Fallon'ın sunumuyla Altın Küre Ödülleri FoxLife'ta!

Jimmy Fallon'ın sunumuyla Altın Küre Ödülleri FoxLife'ta!
Emmy ve Grammy ödüllü, Amerika’nın en ünlü Talk Show sunucularından Jimmy Fallon 74. Altın Küre Ödül Töreni’nin sunuculuğunu üstleniyor.

FOXLIFE ekranlarından canlı yayınla ekranlara gelecek olan 74. Altın Küre Ödül Töreni Jimmy Fallon’ın sunumuyla 8 Ocak Pazar akşamı Beverly Hills’de gerçekleşecek. 3 saat sürecek olan canlı yayın 2017’nin ödül töreni sezonunun da başlangıcı olarak kabul ediliyor.

Hollywood Foreign Press Association başkanı Lorenzo Soria, Jimmy Fallon’ın Altın Küre’nin sunuculuğunu üstlenmesinden dolayı hissettiği mutluluğu dile getirirken “Fallon’ın çekim gücü ve spontane esprileri törende yer alan davetlilerle birlikte evlerinden izleyecek olan milyonlarca izleyiciyi de büyüleyecek.” şeklinde konuştu.

Dünya’nın her yerinden takip edilen ödül töreni aynı zamanda sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Milyonlarca kullanıcının hakkında konuştuğu Altın Küre ödül töreni, geçen senelerde uzun süre en çok konuşulan konu olarak sosyal medyada yer edindi.

74. Altın Küre Ödül Töreni’nin aday listesi ise 12 Aralık Pazartesi günü açıklanacak, kazananlar ise Hollywood Press Association jürileri tarafından seçilecek. Ödül töreni 236 ülkede yayınlanan film ve dizi sektörünü kapsayan sayılı törenlerden biri.

Hollywood’un kapılarını Türkiye’ye açan FOXLIFE, bu sene de Altın Küre Ödül Töreni’ni canlı olarak yayınlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER