TLC’nin ilk dizisi Too Close To Home’dan ilk fragman geldi.

TLC’nin ilk dizisi Too Close To Home’dan ilk fragman geldi.
Ülkemizde Cnbc-e'nin yerine gelerek yayın hayatına başlayan, Amerika'da ise kablolu kanallardan biri olarak hizmet vermeye devam eden TLC, ilk dizisini yayınlanmaya hazırlanıyor. 22 Ağustos'ta yayınlanacağı açıklanan Too Close To Home'un ilk sezonu sekiz bölümden oluşacak ve çift bölümle açılış yapacak. Kanalın ilk orijinal dizisinin başrolünde Danielle Savre var ve yapımcılığını da Tyler Perry yapıyor.

Dizi, geçmiş hayatını ve ailesini geride bırakarak Washington'da yeni bir hayata başlayan Anna'nın merkezinde olduğu bir yapım. Anna kendisini ülkenin en güçlü adamı, yani başkanla yasak bir ilişki içinde buluyor ve bu ilişki medyada patlayınca yaşananlar ülke çapında büyük bir skandala dönüşüyor.

Anna da çareyi tüm bağlarını kestiği ve hatta herkesten sakladığı Alabama'daki ailesinin yanına geri dönmekte buluyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Brooke Anne Smith, Kelly Sullivan, Curran Walters, Danielle Savre, Patricia French, Heather Locklear, Brad Benedict, Robert Craighead, Charles Justo gibi isimler de bulunuyor. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER