Görevimiz Komedi'de Bülent Emrah Parlak’ın takımı büyük finale gidiyor!

Görevimiz Komedi'de Bülent Emrah Parlak’ın takımı büyük finale gidiyor!
Ekranların tek komedi yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’de 25 Haziran Cumartesi akşamı önemli bir dönemeç geçildi. Takım liderlerinin destekleri ile yarışmacılar son 6 haftada 6 komedi filmi çekti. Filmleriyle diğer takım liderlerinden en yüksek puanı toplayan Bülent Emrah Parlak’ın takımı büyük finale geçmeyi hak kazandı.

Yapı Kredi Play’in katkılarıyla Türkiye’nin yeni komedi yıldızını bulmayı hedefleyen yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’nin dün akşamki 12. bölümünde büyük final gidecek takım belli oldu. Haftalardır çektikleri komedi filmleri ile 22 puan toplayan Bülent Emrah Parlak’ın takımını büyük finale gitmeye hak kazandı. 13. Bölümde sevilen oyuncu Bülent Emrah Parlak’ın yarışmacıları Hilmi Deler, Ladin Avşar, Soner Türker, Nagihan Yıldız ve Özgür Eraslan oylanacak. Büyük ödül olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni sinema filmi ‘Çalgı Çengi İkimiz’de yer almak için yarışacak komedi oyuncusu adayları, takım liderleri ve takım koçlarının yanı sıra diğer yarışmacılardan ve twitter aracılığıyla izleyicilerden de oy alacaklar.

Büyük Final’de Bireysel Yarışmalar Sonucu Belirleyecek
25 Haziran Cumartesi akşamı yarışmacılar 2. turun son komedi filmlerini sundu. Liderler Asuman Dabak, Bülent Emrah Parlak, Zeynep Kankonde, Burak Satıbol, Açelya Topaloğlu ve Rasim Öztekin’in de destekleriyle çekilen filmlerde yarışmacıların bu hafta konusu serbestti. Korku türü örneklerinin görüldüğü, İngiliz polisiyelerine gönderme yapan hatta mahalle baskısının hissedildiği filmleriyle yarışmacılar en yüksek puanı toplamaya çalıştı. Bu haftanın en yüksek puanını Rasim Öztekin’in ekibi topladı. 6 haftanın puanlarının toplamında ise 22 puanla Bülent Emrah Parlak’ın takımı lider oldu.

Ön elemelerden geçen ve 2. tur boyunca her hafta komedi filmleri çeken 5’er yarışmacı rakip takım liderlerinden puanlar topladı. 6 haftada en fazla puanı toplayan Bülent Emrah Parlak’ın takımı 13. final bölümüne kaldı. Finale kalan takımdaki Hilmi Deler, Ladin Avşar, Soner Türker, Nagihan Yıldız ve Özgür Eraslan Türkiye’nin yeni komedi oyuncusu seçilmek için oylanacak. Takım liderleri, takım koçları, diğer yarışmacılar hatta twitter aracılığıyla izleyicilerden alınan geri dönüşler sonucu birinci olacak isim, Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yeni sinema filmi ‘Çalgı Çengi İkimiz’de rol alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER