Orange is the New Black, Dizimax Drama'da devam ediyor

Orange is the New Black, Dizimax Drama'da devam ediyor
Üç sezondur heyecanla izlediğimiz Orange is the New Black geri dönüyor! Merakla beklenen dördüncü sezon ABD'den hemen sonra 20 Haziran'dan itibaren başlıyor.

İlk günden itibaren dizi dünyasında fırtınalar estiren Orange is the Black, Piper Chapman'ın hikayesini anlatarak başlamıştı. Ne var ki şimdi geldiğimiz noktada Litchfield Hapishanesi'ndeki onlarca farklı karakterin hayatlarına dahil olmuş durumdayız. Mutfağından bahçesine kadar her bir köşesini öğrendiğimiz hapishanede bugüne kadar neler oldu neler... Alex ve Piper arasında yaşanan gel-git dolu ilişki, gardiyandan hamile kalan Dayanara, mutfağı elinden alınan Red, intikam ateşiyle yanan Latin kızlar, kavgalar, arkadaşlıklar, sevinçler, hüzünler...

Hatırlarsanız geçtiğimiz sezonun en önemli olaylarından biri hapishane yönetiminin el değiştirmesiydi. Yönetimle birlikte neredeyse tüm gardiyanlar ve personel yenilendi. Bu da beraberinde kaosu getirdi. Çünkü mahkumları tanımayan çalışanlar yanlış kararlar verdi. Hatta cezası bitmemiş kişilerin özgürlüğüne kavuşmasına neden oldular. Bu arada Piper'in gönlünü kazanmayı başaran Stella onu dolandırarak tüm parasını elinden aldı. Ne var ki ortama iyice uyum sağlayan Piper'in intikamı acı oldu. Son sahnede ise hapishaneye yepyen mahkumlar getirildiğini izledik. Bu da demek oluyor ki yeni sezonda yine, yeni hikayeler bizi bekliyor.

Orange is the New Black merakla beklenen yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 23.00'de Dizimax Drama'da ekrana geliyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER