Bu Tarz Benim'de her gün bir olay: Ağlama krizi

Bu Tarz Benim'de her gün bir olay: Ağlama krizi
‘Bu Tarz Benim’de çok şükür her gün bir olay var. Zinhar izlemiyoruz elbette, kuşlar söylüyor. O aççıdan bakarsan hepimiz sürüngenlerin cinsel hayatı adındaki belgesele meftunuz! Neyse..

Yarışmanın bugünkü bölümüne de bir ağlama krizi damgasını vurdu. Yarışmacılardan Tuğçe Ergişi’nin sürekli ağlamasını eleştiren Kadir Doğulu, bu tutumunun yanlış olduğunu belirterek isyan etti.
 
Her şeyeağlıyorsun?

Yarışmanın bugünkü bölümünde sahneye Tuğçe Ergişi ile yarışmanın jürisi Kadir Doğulu arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Tuğçe’nin sürekli ağlamasından sıkıldığını söyleyen Kadir Doğulu bu duruma isyan etti. Bu durumun artık çok sıktığını söyleyen Kadir Doğulu;” Çok güzelsin diyoruz ağlıyorsun. Güzel olmamış diyoruz ağlıyorsun. Gözyaşların havuz olurdu” dedi. Bunun üzerine jest ve mimiklerini kullanarak; “Yalan mı söylüyorum ben” diyen Tuğçe Ergişi, son dönemde yaşadıkları yüzünden sinirlerinin bozuk olduğunu söyledi.
 
Konuşma uzadıkça daha çok sinirlenen Kadir Doğulu, Tuğçe’nin kendisiyle konuşurken çok fazla el kol hareketi yapmasına da tepki gösterdi. Kadir Doğulu; “Eline koluna dikkat et. Programı izle ve vücut diline hakim ol. Her şeye ağlıyorsun. Beni jest ve mimiklerinle ikinci kez rahatsız ediyorsun” dedi. Kendisinin duygusal olduğunu belirten Tuğçe Ergişi ise tekrar ağlamaya başladı ve  “Umarım bu hafta giderim ve son ağlamam olur” dedi. Bunun üzerine konuşan Nur Yerlitaş, Kadir Doğulu’ya katıldığını belirterek Tuğçe’den güneş gözlüğü takmasını istedi.
 
Kemal Doğulu'dan Tuğçe Ergişi'ye Sert Eleştiri!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER